Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Elena Merzliakova - Universitetslektor

Elena Merzliakova

Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT2 2107
BLU-1024-1 Samling
E. Merzliakova
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT2 2107
BLU-1024-1 Samling
M. Andersen
E. Merzliakova
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
   
10:00      
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:45
12:00-14:45 ALTA_BT2 2107
BLU-1024-1 Samling
M. Andersen
E. Merzliakova
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT1 2025
BLU-1024-1 Samling
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT1 2025
BLU-1024-1 Samling
E. Merzliakova
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT1 2025
BLU-1024-1 Samling
E. Merzliakova
09:00    
10:00    
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:45
12:00-14:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1024-1 Samling
K.H. Danielsen
E. Merzliakova
T.A. Utsi
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
14:00
15:00        
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 ALTA_BT1 2026
BLU-1024-1 Samling
Praksismøte
M. Andersen
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
T.A. Utsi
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2003-1 Samling
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2003-1 Samling
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2003-1 Samling
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2003-1 Samling
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2003-1 Samling
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00        
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00      
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00
10:00
11:00
12:00  
13:00  
14:00  
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-09:15
08:30-09:15 ALTA_BT1 2026
BLU-1024-1 Samling
M. Andersen
E. Merzliakova
     
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-11:15
09:30-11:15 ALTA_BT1 2026
BLU-1024-1 Samling
M. Andersen
E. Merzliakova
T.A. Utsi
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:45
12:00-14:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1024-1 Samling
E. Merzliakova
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elena Merzliakova - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
M. Andersen
K.W. Bøe
E. Merzliakova
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-2017-1 Samling
E. Merzliakova
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00          
16:00