Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Uke 33
Mandag
09:15-09:45 - 12.08.2024
Booking KKN020
Velkomst for personalet
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Tirsdag
Onsdag
11:15-12:00 - 14.08.2024
Booking KKN020
Faglærere 1. år GLU: Planlegge oppstart
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 16.08.2024
Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
Rom:
ILP 2.006
Uke 34
Mandag
08:15-16:00 - 19.08.2024
Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
Rom:
Tirsdag
08:15-10:00 - 20.08.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 23.08.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
12:15-14:00 - 23.08.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Uke 35
Mandag
12:15-16:00 - 26.08.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 30.08.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Uke 36
Mandag
12:15-16:00 - 02.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 05.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 05.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 37
Mandag
12:15-16:00 - 09.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 12.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Fredag
08:15-11:00 - 13.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 2.006
Uke 38
Mandag
12:15-16:00 - 16.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 19.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 2.072
Fredag
Uke 39
Mandag
12:15-16:00 - 23.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 25.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
08:15-11:00 - 26.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 26.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 40
Mandag
12:15-16:00 - 30.09.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
08:15-10:00 - 01.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.058
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 03.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 03.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 08.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 11.10.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 42
Mandag
10:15-12:00 - 14.10.2024
Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 1. år
Rom:
Tirsdag
08:15-10:00 - 15.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
10:15-14:00 - 15.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 17.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 17.10.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
12:15-16:00 - 11.11.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 14.11.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Fredag
12:15-14:00 - 15.11.2024
Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 3. år
Rom:
Uke 47
Mandag
12:15-16:00 - 18.11.2024
Undervisning
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:00-15:00 - 04.12.2024
Eksamen
Muntlig eksamen
Lærer:
F.S. Larsen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
Fredag