Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 20.08.2024
Undervisning
Måling (utedag)
11:15-14:00 - 20.08.2024
Undervisning
Barnehagematematikk og måling
Onsdag
08:15-09:00 - 21.08.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
08:15-14:00 - 22.08.2024
Undervisning
Begrepslæring og semantisk utvikling
Fredag
08:15-11:00 - 23.08.2024
Undervisning
Begrepslæring og semantisk utvikling
Uke 35
Mandag
12:15-16:00 - 26.08.2024
Undervisning
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
13:15-14:00 - 29.08.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 36
Mandag
08:15-09:00 - 02.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
14:15-16:00 - 03.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 04.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
12:15-14:00 - 05.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 37
Mandag
08:15-12:00 - 09.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 11.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 13.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
13:00-16:00 - 13.09.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 38
Mandag
12:15-16:00 - 16.09.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
13:15-14:00 - 16.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
08:15-16:00 - 17.09.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
08:15-14:00 - 18.09.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 20.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 23.09.2024
Undervisning
Lærer:
G.O. Pettersen
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 25.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 27.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 27.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
Uke 40
Mandag
13:15-14:00 - 30.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 30.09.2024
Undervisning
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
08:15-12:00 - 01.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
12:15-16:00 - 02.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
08:15-10:00 - 03.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
12:15-16:00 - 03.10.2024
Undervisning
Fredag
08:15-10:00 - 04.10.2024
Undervisning
Uke 41
Mandag
08:15-10:00 - 07.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 2.056
12:15-16:00 - 07.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
08:15-10:00 - 08.10.2024
Undervisning
Lærer:
G.O. Pettersen
Rom:
ILP 1.058
08:15-12:00 - 08.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP U1.068
12:15-16:00 - 08.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 08.10.2024
Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 2. år
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 09.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
08:15-14:00 - 09.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 11.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 11.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
13:00-16:00 - 11.10.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 23.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
12:15-16:00 - 28.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
08:15-16:00 - 29.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP 1.058
Onsdag
08:15-14:00 - 30.10.2024
Samling

 Obligatorisk fremmøte
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
08:15-10:00 - 04.11.2024
Undervisning
Problemløsning
10:15-11:00 - 04.11.2024
Undervisning
Forberede muntlig fremlegg. Digitale verktøy. Arbeidskrav 2.
Tirsdag
08:15-09:00 - 05.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
09:15-11:00 - 05.11.2024
Undervisning
Lærer:
G.O. Pettersen
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 06.11.2024
Undervisning
Lærer:
G.O. Pettersen
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 06.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
12:15-16:00 - 07.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
08:15-12:00 - 08.11.2024
Undervisning
Fremlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
13:00-16:00 - 08.11.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 46
Mandag
10:15-11:00 - 11.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
12:15-16:00 - 11.11.2024
Undervisning
Lærer:
G.O. Pettersen
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
08:15-10:00 - 12.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 13.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
12:15-14:00 - 14.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.058
14:15-16:00 - 14.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 20.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
12:15-14:00 - 25.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:00-16:00 - 29.11.2024
Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Uke 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB: Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 42, 49, 51, 52