Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Henriette Ludvigsen - Universitetslektor

Henriette Ludvigsen

Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
23.08.2024
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Undervisning
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn
H. Ludvigsen
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2024
09:15-11:00 BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist? Studentene skal lage en litteraturoversikt over pensum
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
14:15-16:00 BLU-2012-1 Undervisning
Det flerkulturelle Nord-Norge
F. Hiss
H. Ludvigsen
Tirsdag
27.08.2024
09:15-11:00 BLU-2012-1 Undervisning
Samtale
F. Hiss
H. Ludvigsen
12:15-14:00 BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Third space theory)
F. Hiss
H. Ludvigsen
14:15-16:00 BLU-2012-1 Undervisning
Språk og lek - språkets betydning for lek, inkl. onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Onsdag
28.08.2024
12:15-14:00 BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
14:15-16:00 BLU-2012-1 Undervisning
Barnehagens betydning for barns læring og utvikling (del 2)
H. Ludvigsen
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
04.09.2024
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.09.2024
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1223-1 Undervisning
Hverdagssamtalen
H. Ludvigsen
Fredag
13.09.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2024
09:00-09:45 BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist
F. Hiss
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Torsdag
19.09.2024
13:15-16:00 BLU-2012-1 Undervisning
Tidlig innsats
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Fredag
20.09.2024
09:15-13:00 BLU-2012-1 Undervisning
Barns språkmiljø 1
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
13:15-14:00 BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering samling
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
11.10.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2024
09:15-10:00 BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
10:15-12:00 BLU-2012-1 Undervisning
Barns språkmiljø 2
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
13:15-16:00 BLU-2012-1 Undervisning
Samarbeid
H. Ludvigsen
Tirsdag
15.10.2024
09:15-11:00 BLU-2012-1 Undervisning
Språk som kognitivt redskap - Vygotskij
F. Hiss
H. Ludvigsen
Onsdag
16.10.2024
13:15-15:00 BLU-2012-1 Undervisning
Vurdering og kartlegging
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
25.10.2024
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.11.2024
10:15-12:00 ILP 1.007
BLU-1223-1 Undervisning
Etterarbeid praksis
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
14:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1223-1 Undervisning
Observasjon og kartlegging av språk
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
Torsdag
07.11.2024
14:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1223-1 Undervisning
Årsplanlegging
H. Ludvigsen
Fredag
08.11.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.11.2024
09:15-12:00 BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist? og etterarbeid praksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Tirsdag
19.11.2024
09:15-12:00 BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: Tre teoretiske tilnærminger til samme situasjon
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Onsdag
20.11.2024
12:15-14:00 BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagspraksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Fredag
22.11.2024
09:15-11:00 BLU-2012-1 Undervisning
Om eksamen og BA-oppgaven
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
11:15-14:00 BLU-2012-1 Undervisning
Spørretime/Ønskereprise
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
29.11.2024
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.12.2024
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
NB: Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 44, 46, 49, 51, 52