Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Uke 33
Mandag
09:15-09:45 - 12.08.2024
Booking KKN020
Velkomst for personalet
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Tirsdag
Onsdag
11:15-12:00 - 14.08.2024
Booking KKN020
Faglærere 1. år GLU: Planlegge oppstart
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 16.08.2024
Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
Rom:
ILP 2.006
Uke 34
Mandag
08:15-16:00 - 19.08.2024
Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 23.08.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Uke 35
Mandag
10:15-12:00 - 26.08.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
12:15-14:00 - 27.08.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 30.08.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 30.08.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.075
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
12:15-14:00 - 09.09.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 11.09.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 13.09.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 1.006
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 04.10.2024
Engelsk
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Uke 41
Mandag
12:15-14:00 - 07.10.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
13:15-16:00 - 08.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 11.10.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 42
Mandag
10:15-12:00 - 14.10.2024
Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 1. år
Rom:
Tirsdag
08:15-12:00 - 15.10.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
12:15-16:00 - 16.10.2024
Engelsk
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 18.10.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Uke 43
Mandag
12:15-14:00 - 21.10.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
12:15-14:00 - 22.10.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 24.10.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 13.11.2024
Engelsk
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 13.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
14:15-16:00 - 14.11.2024
Undervisning
Rom:
ILP 1.075
Fredag
Uke 47
Mandag
12:15-14:00 - 18.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
09:00-12:00 - 19.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 21.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 48
Mandag
12:15-14:00 - 25.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 27.11.2024
Engelsk
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 1.058
14:15-16:00 - 27.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
10:15-12:00 - 28.11.2024
Undervisning
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:00-14:00 - 06.12.2024
Booking KKN020
Instituttstyremøte
Rom:
Uke 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:00-15:00 - 12.12.2024
Eksamen
Lærer:
I.K. Jakobsen
Rom:
ILP 1.047
Fredag