Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte for faglærere 1. år GLU 1-7 og 5-10
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
I.K. Jakobsen
B. Karlsen
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
L. Wilhelmsen
   
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
   
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BOOKING- Booking KKN020
Møte før praksis - lektor
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.J. Wang
T. Wara
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2050-1 Engelsk
I.K. Jakobsen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Instituttstyremøte
P.E. Bartnæs
C. Brækken
I.K. Jakobsen
S.Z. Johnsen
M. Kvivesen
G.O. Pettersen
S. Skrøvset
B.L. Sollid
N.C. Tveiterås
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
L. Wilhelmsen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
L. Wilhelmsen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 1. år
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
O.K. Straum
Y. Sørensen
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2050-1 Engelsk
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.007
BOOKING- Booking KKN020
Felles fagdag lektor, PPU og PPY
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.A. Thunberg
O.J. Wang
T. Wara
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2050-1 Engelsk
I.K. Jakobsen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-2050-1 Engelsk
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
     
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Instituttstyremøte
P.E. Bartnæs
C. Brækken
I.K. Jakobsen
M. Kvivesen
G.O. Pettersen
S. Skrøvset
B.L. Sollid
N.C. Tveiterås
R.M. Walberg
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2024
Tirsdag
10.12.2024
Onsdag
11.12.2024
Torsdag
12.12.2024
Fredag
13.12.2024
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Eksamen
I.K. Jakobsen
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
NB: Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 39, 44, 51, 52