Timeplan 2024 Høst - lærer Ingvild Jensen - Universitetslektor
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 16.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2027 |
LER-1511-1 | Samling | I. Jensen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 30.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2027 |
LER-1511-1 | Samling | I. Jensen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 20.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2027 |
LER-1511-1 | Samling | I. Jensen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 01.11.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2027 |
LER-1511-1 | Samling | I. Jensen |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 42, 46, 47, 49, 51, 52