Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-10:00
08:00-10:00 ALTA_BT1 2026
ALTA_BT1 2027
LER-1010-1 Oppstartssamling
B.I. Furu
S.H.O. Holander
K. Isaksen
A.K. Karir
E. Mikkelsen
M. Nilssen
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Alta
S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
M.N. Hansen
G. Heim
S.H.O. Holander
L. Husjord
K. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
A.K. Karir
S.S. Karlsen
C. Kleemann
M. Kvivesen
A.B. Larsen
F.S. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
T. Nesheim
M. Nilssen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
A.B. Sortland
K.E. Stien
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
M. Volden
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
B-O. Andreassen
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
Y. Sørensen
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte med praksisadministrasjonen, trinnkoordinatorer og emneansvarlig for praksis
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.F. Eidissen
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
S.Z. Johnsen
L.H. Lyngedal
G. Moe
K-A. Sæther
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-12:00
10:00-12:00 ALTA_BT1 2026
ALTA_BT1 2027
LER-1010-1 Oppstartssamling
B.I. Furu
S.H.O. Holander
K. Isaksen
I. Jensen
L.B. Johanson
A.K. Karir
E. Mikkelsen
S. Misund
M. Nilssen
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ALTA_BT1 2026
ALTA_BT1 2027
LER-1010-1 Oppstartssamling
B.I. Furu
S.H.O. Holander
K. Isaksen
I. Jensen
L.B. Johanson
A.K. Karir
E. Mikkelsen
S. Misund
M. Nilssen
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 ALTA_BT1 2026
ALTA_BT1 2027
LER-1010-1 Oppstartssamling
B.I. Furu
S.H.O. Holander
K. Isaksen
I. Jensen
L.B. Johanson
A.K. Karir
E. Mikkelsen
S. Misund
M. Nilssen
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
B-O. Andreassen
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
Y. Sørensen
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU 5-10 Tromsø
K. Isaksen
L. Wilhelmsen
     
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
     
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:30
09:15-10:30
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:45-12:00
10:45-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte med praksisadministrasjonen, trinnkoordinatorer og emneansvarlig for praksis
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.F. Eidissen
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
S.Z. Johnsen
L.H. Lyngedal
G. Moe
K-A. Sæther
Y. Sørensen
       
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte GLU
K. Bakken
J. Höper
K. Isaksen
R. Mikkelsen
K-A. Sæther
 
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 1. år
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
O.K. Straum
Y. Sørensen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 2. år
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
 
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:30
09:15-10:30
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-10 Tromsø 4. år
S-E. Andreassen
T.F. Eidissen
K. Isaksen
A.R. Steele
K-A. Sæther
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1652-1 Fagvalg
Fagvalgsinfo og valg av masterfag og fag 2
K. Isaksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1651-1 Fagvalg
Fagvalgsinfo og valg av fag C
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 3. år
M. Bartnæs
F.C. Geisler
B. Grønvik
K. Isaksen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte med studenttillitsvalgte
K. Isaksen
K-A. Sæther
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2152-1 Undervisning
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte GLU
K. Bakken
J. Höper
K. Isaksen
R. Mikkelsen
K-A. Sæther
 
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøte
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
     
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2024
Tirsdag
10.12.2024
Onsdag
11.12.2024
Torsdag
12.12.2024
Fredag
13.12.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00