Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Line Husjord - Førstelektor

Line Husjord

Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Alta
S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
M.N. Hansen
G. Heim
S.H.O. Holander
L. Husjord
K. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
A.K. Karir
S.S. Karlsen
C. Kleemann
M. Kvivesen
A.B. Larsen
F.S. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
T. Nesheim
M. Nilssen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
A.B. Sortland
K.E. Stien
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
M. Volden
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
   
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
01:00  
02:00  
03:00  
04:00  
05:00  
06:00  
07:00  
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
21:00  
22:00  
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
01:00  
02:00  
03:00  
04:00  
05:00  
06:00  
07:00  
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
21:00  
22:00  
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
12:15-16:00 ALTA_BT1 2045
LER-1511-1 Samling
L. Husjord
I. Jensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 2116
LER-1511-1 Samling
L. Husjord
I. Jensen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
01:00  
02:00  
03:00  
04:00  
05:00  
06:00  
07:00  
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
BOOKING- Booking KKN020
Fravær
L. Husjord
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
21:00  
22:00  
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-15:45
08:00-15:45 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1502-1 Undervisning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-1005-1 Seminargruppe 1
Mat og kosthold i bhg
L. Husjord
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning
L. Husjord
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.069
BLU-1005-1 Undervisning
Høsting fra naturen
L. Husjord
 
11:00  
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag fagseksjon praktisk-estetiske fag
K.H. Danielsen
A. Eriksen
I. Frenning
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
B. Karlsen
K.Kostveit
M. Liset
C.H. Moen
K.D. Opstad
B. Sætveit
T.A. Utsi
L. Wilhelmsen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 3. år
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
G. Moe
A.B. Sortland
K-A. Sæther
O.J. Wang
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.032
ILP 1.036
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1554-1 Undervisning
B. Haugseth
L. Husjord
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.075
ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1554-1 Undervisning
B. Haugseth
L. Husjord
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Husjord - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
       
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Eksamen
Praktisk eksamen
L. Husjord
 
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00