Timeplan 2024 Høst - lærer Laura Elina Jaakola - Professor
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
14:15-16:00 | NFH D-111 |
BIO-2016-1 | Forelesning Anatomy 1 |
K.B. Fischer L. Jaakola |
Torsdag 05.09.2024 |
11:15-12:00 | BIOLOGI U.006 |
BIO-3018-1 | Lectures Introduction |
L. Jaakola A.T. Tveit |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 11.09.2024 |
14:15-16:00 | NFH D-111 |
BIO-2016-1 | Forelesning Anatomy 2 |
L. Jaakola |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-16:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 1 Biologi og lektor | K.B. Fischer L. Jaakola |
Tirsdag 01.10.2024 |
08:15-12:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 2 Biologi | K.B. Fischer L. Jaakola |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Gene expression plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Gene expression plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Tirsdag 08.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Gene expression plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Gene expression plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Onsdag 09.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Gene expression plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Gene expression plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Torsdag 10.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Gene expression plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Gene expression plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Fredag 11.10.2024 |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Gene expression plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Epigenetics plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Epigenetics plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Tirsdag 15.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Epigenetics plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Epigenetics plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Onsdag 16.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Epigenetics plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Epigenetics plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Torsdag 17.10.2024 |
09:15-10:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Lectures Epigenetics plants |
L. Jaakola |
10:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Laboratory Epigenetics plants |
C.A. Faehn L. Jaakola |
|
Fredag 18.10.2024 |
12:15-16:00 | HOLT HOLT |
BIO-3018-1 | Seminars Student seminar plant molecular biology |
C.A. Faehn L. Jaakola |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.10.2024 |
12:15-16:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 1 Biologi og lektor | K.B. Fischer L. Jaakola |
Tirsdag 22.10.2024 |
08:15-12:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 2 Biologi | K.B. Fischer L. Jaakola |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-16:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 1 Biologi og lektor | K.B. Fischer L. Jaakola |
Tirsdag 29.10.2024 |
08:15-12:00 | NFH D-208 NFH D-209 |
BIO-2016-1 | Lab gr. 2 Biologi | K.B. Fischer L. Jaakola |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 06.11.2024 |
10:00-14:00 | BOOKING- | Booking KRH026 Fagdag AMB |
T. Abu-Alam S.L. Basedow B. Bluhm S. Bourgeon K.A. Bråthen K. Campbell E. Cooper D. Ehrich K.B. Fischer L. Folkow I. Folstad A. Frainer J.X.L. Godfroid R.R. Gradinger V.H. Hausner D. Hazlerigg I. Heiland R.A. Ims J.B. Jensen L. Jaakola K. Karppinen K. Krause A.E. Lennert A. Liaimer J. Mellard B. Mizumo Tomotani M. Molis J. Nahrgang L. Nilsen F. Norrbin T. Pedersen S. Peruzzi R. Primicerio A. Rikardsen T. Rämä C. Selbach E.M. Soininen A. Stien J.E.T. Strand M.A. Sundset C. Svensen A.T. Tveit T.A. Utsi A. West S. Wood N. Yoccoz |