Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor

Lena Elisabeth Ingilæ Landsem

Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BOOKING- Booking KKN020
Møte før praksis - lektor
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.J. Wang
T. Wara
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.007
BOOKING- Booking KKN020
Felles fagdag lektor, PPU og PPY
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.A. Thunberg
O.J. Wang
T. Wara
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Nasjonalt delingsseminar
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 3. år
M. Bartnæs
F.C. Geisler
B. Grønvik
K. Isaksen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2252-1 Undervisning
L.I. Landsem
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00