Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Line Lundvoll Warth - Professor

Line Lundvoll Warth

Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.005
ILP 1.006
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.005
ILP 1.058
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
     
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PED-1007-1 Seminargruppe 1
L.L. Warth
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00