Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Linda Wilhelmsen - Førstelektor

Linda Wilhelmsen

Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte for faglærere 1. år GLU 1-7 og 5-10
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
I.K. Jakobsen
B. Karlsen
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
L. Wilhelmsen
   
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ILP 2.006
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
LER-3002-1 Forelesning
M. Liset
A.R. Steele
L. Wilhelmsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3002-1 Seminargruppe 1
U-D.K. Bæck
M. Liset
A.R. Steele
L. Wilhelmsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Forelesning
M. Liset
A.R. Steele
L. Wilhelmsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-3001-1 Seminar
U-D.K. Bæck
M. Liset
A.R. Steele
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3002-1 Seminargruppe 2
U-D.K. Bæck
M. Liset
A.R. Steele
L. Wilhelmsen
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-10:00
08:30-10:00 ILP 2.005
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Forelesning
M. Liset
L. Wilhelmsen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Seminargruppe 1
M. Liset
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Seminargruppe 3
M. Liset
L. Wilhelmsen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Seminargruppe 2
M. Liset
L. Wilhelmsen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
L. Wilhelmsen
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1152-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
L. Wilhelmsen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ILP 1.062
DRA-6005-1 Undervisning
L. Wilhelmsen
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Wilhelmsen - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00