Timeplan 2024 Høst - lærer Mariann Andersen - Universitetslektor
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.08.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT2 2107 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen T.H. Estensen |
Onsdag 14.08.2024 |
12:00-14:45 | ALTA_BT2 2107 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
Torsdag 15.08.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT2 2107 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
12:00-14:45 | ALTA_BT2 2107 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen E. Merzliakova |
|
Fredag 16.08.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT2 2107 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen E. Merzliakova |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
09:15-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte (digitalt) |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk B.L. Sollid H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Tirsdag 20.08.2024 |
12:00-14:00 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
Torsdag 22.08.2024 |
12:00-14:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen H.I.P. Suhr |
Fredag 23.08.2024 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad V. Øie |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 30.08.2024 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad S. Skrøvset V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
09:15-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte (digitalt) |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk B.L. Sollid H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Fredag 20.09.2024 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad V. Øie |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.09.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT1 2026 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
12:00-14:45 | ALTA_BT1 2026 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
|
Torsdag 26.09.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT1 2026 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen E. Merzliakova |
14:00-15:30 | ALTA_BT1 2026 |
BLU-1024-1 | Samling Praksismøte |
M. Andersen L. Hjemgård Johansen E. Merzliakova H.I.P. Suhr T.A. Utsi |
|
Fredag 27.09.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT1 2026 |
BLU-1024-1 | Samling | M. Andersen |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad S. Skrøvset V. Øie |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
09:15-12:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Lederseminar |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk B.L. Sollid H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
09:15-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte (digitalt) |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk B.L. Sollid H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Tirsdag 15.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Onsdag 16.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Torsdag 17.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Fredag 18.10.2024 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
09:15-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte (fysisk) |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk B.L. Sollid H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 22.11.2024 |
10:15-12:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 1. år (Alta) |
M. Andersen T.H. Estensen H. Habbestad B. Sætveit |
|
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte tilskuddsordningene |
M. Andersen G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård R.T. Karstad S. Skrøvset V. Øie |
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 49, 51, 52