Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon
M.L. Sundelin
       
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Muntlig språkutvikling på ett eller flere språk del 1
M.L. Sundelin
13:00-14:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
       
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering samling
M.L. Sundelin
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 1.058
BLU-1223-1 Undervisning
Språk og lek
M.L. Sundelin
12:00        
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 112
BLU-1243-1 Undervisning
Språk og lek
M.L. Sundelin
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BLU-2012-1 Undervisning
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering samling
M.L. Sundelin
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Språk og lek - språkets betydning for lek, inkl. onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.068
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-14:00
BLU-2012-1 Undervisning
Arbeid med case flerspråklighet
F. Hiss
M.L. Sundelin
14:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Forberedelse til nettdiskusjon (A2) med studentene
F. Hiss
M.L. Sundelin
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:15-10:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering onsdagspraksis
M.L. Sundelin
10:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
Rekontekstualisert språk, seminar om rks og flerspråklighet
M.L. Sundelin
13:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Tidlig innsats
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00
BLU-2012-1 Undervisning
Barns språkmiljø 1
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering samling
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1243-1 Undervisning
Bildebøker
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1223-1 Undervisning
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
 
09:00      
10:00      
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte BLU
S. Boldermo
K.W. Bøe
H. Habbestad
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1223-1 Undervisning
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 2 og S2
V. Bergan
T.H. Blixrud
H. Habbestad
A.A. Johansen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 3 (alle Tromsø og Finnsnes)
M. Dardanou
A. Eriksen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
09:15-10:00
BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
10:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
Barns språkmiljø 2
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
11:15-15:00
BLU-2012-1 Undervisning
Schoolscape og forberedelse til onsdagspraksis
F. Hiss
M.L. Sundelin
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
   
13:00      
14:00      
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon til praksis
O.M. Kanck
M.L. Sundelin
   
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
BLU-1233-1 Samling
C. Kleemann
E. Merzliakova
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 HARSTAD_HG5 113
BLU-1243-1 Undervisning
Fortellekompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
15:00
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
BLU-1223-1 Undervisning
Overgang barnehage-skole
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
M. Volden
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.L. Sundelin
M. Volden
   
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1243-1 Undervisning
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 ILP U1.068
BLU-1243-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist? og etterarbeid praksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: Tre teoretiske tilnærminger til samme situasjon
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
     
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-2012-1 Undervisning
Spørretime/Ønskereprise
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagspraksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte BLU
S. Boldermo
K.W. Bøe
H. Habbestad
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-2012-1 Undervisning
Språklig bevissthet
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-2012-1 Undervisning
Skriftspråklig utvikling og forberedelse til onsdagspraksis
M.L. Sundelin
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Hva bør en førskoleklubb fokusere på av språklige elementer?
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00