Timeplan 2024 Høst - lærer Monica Volden - Universitetslektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
08:15-09:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Undervisning Introduksjon, presentasjon av pensum |
M. Volden |
09:15-12:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Undervisning Måling (utedag) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
12:15-15:00 | ILP 1.058 |
BLU-1223-1 | Undervisning Måling (utedag) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Tirsdag 20.08.2024 |
08:15-11:00 | HARSTAD_HG5 112 |
BLU-1243-1 | Undervisning Måling (utedag) |
M. Volden |
11:15-14:00 | HARSTAD_HG5 112 |
BLU-1243-1 | Undervisning Barnehagematematikk og måling |
M. Volden |
|
Onsdag 21.08.2024 |
08:15-09:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
09:15-12:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Undervisning Barnehagematematikk og måling |
M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | M. Volden |
|
Torsdag 22.08.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.056 |
BLU-1223-1 | Undervisning Former, mønster og symmetri |
M. Volden |
14:15-15:00 | ILP U1.068 |
BLU-1223-1 | Undervisning Veiledning arbeidskrav 1 (0-3 år) |
I.C. Nordli M. Volden |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen M. Volden |
Tirsdag 27.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | M. Volden |
Onsdag 28.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1233-1 | Samling | C. Kleemann E. Merzliakova G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden |
Torsdag 29.08.2024 |
11:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-1213-1 | Undervisning Utdeling av arbeidskrav 1, 2 og 3 (med idémyldring arbeidskrav 1) |
I.C. Nordli M. Volden |
13:15-14:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
|
Fredag 30.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1233-1 | Samling | C. Kleemann E. Merzliakova G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
08:15-11:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Undervisning | M. Volden |
12:15-16:00 | TEO-H1 1.512 |
VID-6074-1 | Samling Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli G.O. Pettersen M. Volden |
|
13:15-14:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
|
Tirsdag 17.09.2024 |
08:15-16:00 | ILP U1.068 |
VID-6074-1 | Samling Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli G.O. Pettersen M. Volden |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1233-1 | Samling | C. Kleemann E. Merzliakova G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden |
|
Onsdag 18.09.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.005 |
VID-6074-1 | Samling Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli G.O. Pettersen M. Volden |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1233-1 | Samling | C. Kleemann E. Merzliakova G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden |
|
Torsdag 19.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
BLU-1213-1 | Undervisning Geometri. Rom og retning |
G.O. Pettersen M. Volden |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-1233-1 | Samling | C. Kleemann E. Merzliakova G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden |
|
Fredag 20.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
BLU-1213-1 | Undervisning Praksisinformasjon. Generell info og info om arbeidskrav |
O.M. Kanck M. Volden |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Undervisning Additive strukturer og tellestrategier |
G.O. Pettersen M. Volden |
Onsdag 25.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen M. Volden |
Torsdag 26.09.2024 |
11:15-12:00 | ILP 2.072 |
BLU-1213-1 | Undervisning Forberede muntlig framlegg. Digitale verktøy. Arbeidskrav 2 |
G.O. Pettersen I.L. Ramberg M. Volden |
Fredag 27.09.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
12:15-14:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
13:15-14:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
Tirsdag 01.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 2 (Tromsø ordinær) |
V. Bergan H. Habbestad O.M. Kanck K.A. Nyborg M. Volden |
|
Onsdag 02.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1243-1 | Undervisning Additive strukturer og tellestrategier |
G.O. Pettersen M. Volden |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen M. Volden |
|
Torsdag 03.10.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
10:15-12:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1243-1 | Undervisning Tallsystem |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
12:15-16:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1223-1 | Undervisning Additive strukturer og tellestrategier |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Fredag 04.10.2024 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1223-1 | Undervisning Tallsystem |
G.O. Pettersen M. Volden |
10:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-1213-1 | Undervisning Matematisk samtale |
G.O. Pettersen M. Volden |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Undervisning | M. Volden |
10:15-11:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
|
Tirsdag 12.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
12:15-14:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Undervisning Problemløsning |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Undervisning Statistikk |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Onsdag 13.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Undervisning | G.O. Pettersen M. Volden |
Torsdag 14.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
BLU-1213-1 | Undervisning Sannsynlighet |
G.O. Pettersen M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-1213-1 | Undervisning Overgang barnehage-skole |
P.E. Bartnæs I.C. Nordli M. Volden |
Onsdag 20.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Undervisning | G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |