Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver

Ole Martin Kanck

Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-10:45
10:00-10:45 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart B-BLU
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
       
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1243-1 Undervisning
Info om praksis, inkl. gjennomgang av arbeidskrav i praksis (Ole Martin)
O.M. Kanck
I.C. Nordli
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1213-1 Undervisning
Praksisinformasjon. Generell info og info om arbeidskrav
O.M. Kanck
M. Volden
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (BLU 1 og BLU-S1)
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
H. Habbestad
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 2 og S2
V. Bergan
T.H. Blixrud
H. Habbestad
A.A. Johansen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 3 (alle Tromsø og Finnsnes)
M. Dardanou
A. Eriksen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
M.L. Sundelin
T. Unstad
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
     
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon til praksis
O.M. Kanck
M.L. Sundelin
   
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
BLU-1002-1 Undervisning
P.E. Bartnæs
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2024
Tirsdag
10.12.2024
Onsdag
11.12.2024
Torsdag
12.12.2024
Fredag
13.12.2024
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
 
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 51
Uke
51
Mandag
16.12.2024
Tirsdag
17.12.2024
Onsdag
18.12.2024
Torsdag
19.12.2024
Fredag
20.12.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
     
14:00          
15:00          
16:00