Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis

Olav Kansgar Straum

Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte for faglærere 1. år GLU 1-7 og 5-10
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
I.K. Jakobsen
B. Karlsen
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
L. Wilhelmsen
   
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder BLU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
H. Habbestad
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
R.M. Walberg
       
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Forelesning
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.343
LER-3001-1 Seminar
O.K. Straum
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
   
10:00    
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
LER-3002-1 Forelesning
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.072
LER-3002-1 Seminargruppe 1
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
15:00    
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:30
09:15-10:30
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:45-12:00
10:45-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere PED, SPED og utdanningsledelse møter fagseksjonsledere
M. Brattvoll
Y. Engkvist
K. Hovrud
M.I.B. Olsen
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
   
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-3680-1 Undervisning
O.K. Straum
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder lektor/PPU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM A1018
LER-3680-1 Undervisning
O.K. Straum
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder videreutdanning møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Hovrud
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
   
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3500-1 Forelesning
O.K. Straum
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 1. år
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
O.K. Straum
Y. Sørensen
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 2. år
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder BLU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
H. Habbestad
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
R.M. Walberg
     
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3680-1 Undervisning
O.K. Straum
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:30
09:15-10:30
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere PED, SPED og utdanningsledelse møter fagseksjonsledere
M. Brattvoll
Y. Engkvist
K. Hovrud
M.I.B. Olsen
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
     
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:30
10:15-11:30
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder lektor/PPU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3680-1 Undervisning
O.K. Straum
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1452-1 Undervisning
O.K. Straum
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2024
Tirsdag
10.12.2024
Onsdag
11.12.2024
Torsdag
12.12.2024
Fredag
13.12.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 51
Uke
51
Mandag
16.12.2024
Tirsdag
17.12.2024
Onsdag
18.12.2024
Torsdag
19.12.2024
Fredag
20.12.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00