Timeplan 2024 Høst - lærer Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis
Uke 33
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 13.08.2024
Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.08.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 29.08.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 05.09.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 13.09.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 26.09.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 10.10.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
13:00-16:00 - 11.10.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 24.10.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:15 - 06.11.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Torsdag
08:15-16:15 - 07.11.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Fredag
13:00-16:00 - 08.11.2024
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Rom:
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 21.11.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:00-16:00 - 29.11.2024
Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
Fagdag ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 05.12.2024
Booking MST096
MultiTrans - forskningsgruppe
MultiTrans - forskningsgruppe
Lærer:
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
R. Lomeu Gomes
E.F. Markusson
H. Sollid
M.H. Weisser
Rom:
Fredag