Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor

Siv Anita Bjørkli

Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU 1-7 Tromsø
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Alta
S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
M.N. Hansen
G. Heim
S.H.O. Holander
L. Husjord
K. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
A.K. Karir
S.S. Karlsen
C. Kleemann
M. Kvivesen
A.B. Larsen
F.S. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
T. Nesheim
M. Nilssen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
A.B. Sortland
K.E. Stien
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
M. Volden
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
09:15-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte for faglærere 1. år GLU 1-7 og 5-10
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
I.K. Jakobsen
B. Karlsen
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
L. Wilhelmsen
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte med praksisadministrasjonen, trinnkoordinatorer og emneansvarlig for praksis
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.F. Eidissen
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
S.Z. Johnsen
L.H. Lyngedal
G. Moe
K-A. Sæther
Y. Sørensen
 
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
K.Kostveit
F.S. Larsen
M. Liset
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
08:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart GLU 1-7 Tromsø
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-16:00
08:45-16:00
LER-1121-1 Samling
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
09.09.2024
Tirsdag
10.09.2024
Onsdag
11.09.2024
Torsdag
12.09.2024
Fredag
13.09.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte med praksisadministrasjonen, trinnkoordinatorer og emneansvarlig for praksis
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.F. Eidissen
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
S.Z. Johnsen
L.H. Lyngedal
G. Moe
K-A. Sæther
Y. Sørensen
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.068
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
08:15-14:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
15:00    
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-16:00
08:45-16:00
LER-1121-1 Samling
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-16:00
08:45-16:00
LER-1121-1 Samling
S.A. Bjørkli
G. Moe
M. Nilssen
B. Ødegårdstuen
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
11:00    
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1003-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1602-1 Praksisforberedende møte
S.A. Bjørkli
L.H. Lyngedal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
12:15-14:00 ILP 1.075
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 1. år
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
K-A. Sæther
M. Volden
12:15-16:00 ILP 1.006
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 2. år
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
K-A. Sæther
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
   
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1601-1 Praksisforberedende møte
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
L.H. Lyngedal
M. Volden
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1602-1 Praksisoppsummering
S.A. Bjørkli
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
C. Stene
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
15:00  
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
11.11.2024
Tirsdag
12.11.2024
Onsdag
13.11.2024
Torsdag
14.11.2024
Fredag
15.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Nasjonalt delingsseminar
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
11:00
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
18.11.2024
Tirsdag
19.11.2024
Onsdag
20.11.2024
Torsdag
21.11.2024
Fredag
22.11.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
F. Hiss
I.C. Nordli
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-16:00
08:45-16:00
LER-1121-1 Samling
S.A. Bjørkli
C. Stene
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
     
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
M. Bartnæs
S.A. Bjørkli
A.H. Lødemel
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
09.12.2024
Tirsdag
10.12.2024
Onsdag
11.12.2024
Torsdag
12.12.2024
Fredag
13.12.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
B. Ødegårdstuen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00