Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor

Siv Anita Bjørkli

Timeplan for Siv Anita Bjørkli - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
12:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-1 Digital undervisning
S.A. Bjørkli
G. Moe
C. Stene
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
12:15-14:00 ILP 1.075
LER-1101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
08:15-16:00 ILP 1.042
VID-6076-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
M.L. Sundelin
V. Øie
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
09:00
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.512
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning
S.A. Bjørkli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 1. år
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
K-A. Sæther
M. Volden
12:15-16:00 ILP 1.006
VID-6074-1 Samling

 Obligatorisk fremmøte
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 2. år
S.A. Bjørkli
G.O. Pettersen
C. Stene
K-A. Sæther
13:00
14:00
15:00
16:00