Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Solveig Karlsen - Professor

Solveig Karlsen

Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
13.08.2024
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Onsdag
14.08.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Fredag
16.08.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.08.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder BLU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
H. Habbestad
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
R.M. Walberg
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Oppstartsmøte PPU-A
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
O.A. Thunberg
O.J. Wang
Onsdag
21.08.2024
12:15-14:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Fredag
23.08.2024
08:15-16:00 PFF-2020-1 Forelesning
Tur til tromsdalen
B-O. Andreassen
H.V. Busch
T.B. Jensen
S. Karlsen
R.I. Larsen
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
J.N. Roksvold
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.08.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
27.08.2024
12:15-16:00 ILP 2.065
PFF-5022-1 Undervisning S. Karlsen
Fredag
30.08.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.09.2024
09:15-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
10:45-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
Onsdag
04.09.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Fredag
06.09.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.09.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Onsdag
11.09.2024
08:15-10:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
14:15-16:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking TSI003
Praksiskoordinatormøte
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
M. Jensen
T.B. Jensen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
S. Karlsen
R.I. Larsen
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
Fredag
13.09.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
10:15-12:00 ILP 2.056
BOOKING- Booking KKN020
Møte før praksis - lektor
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.J. Wang
T. Wara
14:15-16:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Møte før samling PPU-A
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
O.A. Thunberg
O.J. Wang
Onsdag
18.09.2024
10:15-12:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.09.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
24.09.2024
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder lektor/PPU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP 2.065
PFF-5022-1 Undervisning S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.09.2024
09:15-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.10.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
08.10.2024
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder videreutdanning møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Hovrud
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Fredag
11.10.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.10.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
22.10.2024
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder BLU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
H. Habbestad
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
R.M. Walberg
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.10.2024
09:15-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
14:15-16:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Møte før samling PPU-A
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
O.A. Thunberg
O.J. Wang
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.11.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
05.11.2024
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere
K. Bakken
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-16:00 ILP 2.065
PFF-5022-1 Undervisning S. Karlsen
Torsdag
07.11.2024
08:00-16:00 ILP 1.007
BOOKING- Booking KKN020
Felles fagdag lektor, PPU og PPY
B-O. Andreassen
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Eriksen
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
M. Jensen
T.B. Jensen
R. Johansen
S.Z. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
S. Karlsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
O.A. Thunberg
O.J. Wang
T. Wara
G. Aas
Fredag
08.11.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.11.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.11.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
19.11.2024
10:15-11:30 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramleder lektor/PPU møter fagseksjonsledere
M. Bartnæs
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.N. Roksvold
O.K. Straum
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 2.065
PFF-2022-1 Forelesninger S. Karlsen
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.11.2024
09:15-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
29.11.2024
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.12.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.12.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Solveig Karlsen - Professor i uke 51
Uke 51
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.12.2024
09:15-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
O.K. Straum
A. Unhjem