Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Siri Sollied Madsen - Professor

Siri Sollied Madsen

Timeplan for Siri Sollied Madsen - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 1.058
BLU-2013-1 Undervisning
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 2.057
BLU-2013-1 Undervisning
S.S. Madsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
BLU-2013-1 Undervisning
S.S. Madsen
T. Unstad
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.057
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
S.S. Madsen
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.058
BLU-2013-1 Undervisning
M. Dardanou
S.S. Madsen
T. Unstad
11:00  
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
     
14:00        
15:00          
16:00