Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Torstein Hole Estensen - Rådgiver

Torstein Hole Estensen

Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2024
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
13:00-14:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
Tirsdag
13.08.2024
08:30-11:15 ALTA_BT2 2107
BLU-1024-1 Samling M. Andersen
T.H. Estensen
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
22.08.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.08.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
05.09.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.09.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Fredag
13.09.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
T. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L. Wilhelmsen
G. Aas
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
19.09.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.09.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
03.10.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.10.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Fredag
11.10.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2024
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
Tirsdag
15.10.2024
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Dardanou
A. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
Torsdag
17.10.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.10.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
31.10.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.11.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Fredag
08.11.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.11.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.11.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Fredag
22.11.2024
10:15-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Alta)
M. Andersen
T.H. Estensen
H. Habbestad
B. Sætveit
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.11.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
03.12.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.12.2024
10:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (felles)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg
Timeplan for Torstein Hole Estensen - Rådgiver i uke 51
Uke 51
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
17.12.2024
13:00-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Administrasjonsmøte (campusdelt)
T. Angell-Sigvaldsen
K. Bakken
S.Ø. Blomsø
C. Brækken
T.H. Estensen
E.M. Grødahl
K. Hovrud
M. Jensen
T.H. Jensen
S.Z. Johnsen
O.M. Kanck
C.S. Karstad
S.R. Kvande
L.H. Lyngedal
E. Mikkelsen
S. Sivertsvik
J.E. Sjölund
B.L. Sollid
H.M. Sollid
T. Spaun
H.C. Svenning
N.A. Tvete
V. Vaage
R.M. Walberg