Timeplan 2024 Høst - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.08.2024 |
10:15-16:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Tirsdag 13.08.2024 |
09:15-12:00 | ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Onsdag 14.08.2024 |
10:15-15:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
Torsdag 15.08.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
Fredag 16.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
BLU-1004-1 | Forelesning | T. Unstad |
Onsdag 21.08.2024 |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
BLU-1004-1 | Seminar | A.L. Bakke T. Unstad |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
BLU-1005-1 | Undervisning | T. Unstad |
10:15-14:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | T. Unstad |
|
Tirsdag 27.08.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
BLU-1005-1 | Undervisning | T. Unstad |
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
BLU-1014-1 | Forelesning | T. Unstad |
|
Onsdag 28.08.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.006 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
13:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-1014-1 | Seminar | T. Unstad |
|
Torsdag 29.08.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | T. Unstad |
Fredag 30.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 18.09.2024 |
08:15-11:00 | ILP 1.007 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen T. Unstad |
Fredag 20.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2024 |
10:15-11:00 | ILP 1.059 |
BLU-2000-1 | Forelesning Introduksjon til emnet |
P.E. Bartnæs K.Kostveit I.C. Nordli K.A. Nyborg T. Unstad |
11:15-12:00 | ILP 1.059 |
BLU-2000-1 | Forelesning Hovedtilnærminger og sentrale begreper i metodelære |
P.E. Bartnæs I.C. Nordli K.A. Nyborg T. Unstad |
|
Onsdag 02.10.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 3 (alle Tromsø og Finnsnes) |
M. Dardanou A. Eriksen H. Habbestad O.M. Kanck S.R. Kvande M.L. Sundelin T. Unstad |
Torsdag 03.10.2024 |
10:15-14:00 | ILP 1.006 |
BLU-2000-1 | Seminargruppe 2 Introduksjon til bacheloroppgaven - Spørreskjema, observasjon, intervju og dokumentanalyse |
P.E. Bartnæs I.C. Nordli K.A. Nyborg T. Unstad |
10:15-14:00 | ILP 2.005 |
BLU-2000-1 | Seminargruppe 1 Introduksjon til bacheloroppgaven - Spørreskjema, observasjon, intervju og dokumentanalyse |
P.E. Bartnæs I.C. Nordli K.A. Nyborg T. Unstad |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.007 |
BLU-2013-1 | Undervisning | T. Unstad |
15:15-17:00 | ILP 1.007 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
|
Onsdag 16.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
12:15-15:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
|
Torsdag 17.10.2024 |
09:15-15:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.11.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.058 |
BLU-1004-1 | Forelesning | T. Unstad |
Onsdag 13.11.2024 |
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1004-1 | Seminar | T. Unstad |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen T. Unstad |
12:15-15:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen T. Unstad |
|
15:15-16:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou T. Unstad |
|
Tirsdag 19.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Onsdag 20.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-2013-1 | Undervisning | T. Unstad |
Torsdag 21.11.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.006 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Fredag 22.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |