Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 ALTA_BT1 2026
LER-2111-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
       
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3101-1 Digital undervisning
A.H. Lødemel
L. Wilhelmsen
   
10:00      
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ALTA_BT1 2026
LER-2111-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-3901-2 Seminar
A.H. Lødemel
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 Norsk
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
A.H. Lødemel
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3101-1 Digital undervisning
A.H. Lødemel
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
ILP 2.056
ILP 2.065
ILP 2.072
ILP U1.068
LER-2650-2 Praksisforberedende møte
A. Birkeland
B. Grønvik
I.K. Jakobsen
S.Z. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
M. Son
A.B. Sortland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling

Tirsdag 30. januar: Oppstart klokka 10.15.

A.H. Lødemel
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling
A.H. Lødemel
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3901-2 Seminar
A.H. Lødemel
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3101-1 Digital undervisning
A.H. Lødemel
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 DIGUND _DIGUND
LER-2111-2 Digital samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 DIGUND _DIGUND
LER-2111-2 Digital samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 ILP 1.062
TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling
A.H. Lødemel
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 ILP 1.062
TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling
A.H. Lødemel
L. Wilhelmsen
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-3650-2 Praksisforberedende møte
T.F. Eidissen
I. Frenning
J. Höper
S.Z. Johnsen
T. Leming
A.H. Lødemel
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-3600-2 Praksisforberedende møte
T.F. Eidissen
J. Höper
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 Norsk
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
A.H. Lødemel
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 ALTA_BT1 2026
LER-2111-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 ALTA_BT1 2026
LER-2112-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3901-2 Seminar
A.H. Lødemel
09:00    
10:00    
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ALTA_BT1 2026
LER-2111-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 ALTA_BT1 2026
LER-2112-2 Samling
A.H. Lødemel
M. Sætermo
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-3901-2 Seminar
A.H. Lødemel
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:15
09:15-15:15 TEO-H1 1.307
LER-3101-1 Samling
A.H. Lødemel
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
LER-2051-2 Seminargruppe 3 - presentasjon
K.E.W. Bjørndal
B. Grønvik
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
C. Stene
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Eksamen
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Eksamen
A.H. Lødemel
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Eksamen
A.H. Lødemel
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Eksamen
A.H. Lødemel
 
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
NB: Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 6, 13, 18, 20, 21, 23, 24, 25