Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Anders August Johansen - Førstelektor

Anders August Johansen

Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 2090
BLU-1022-2 Samling
Musikk, Anders
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ALTA_BT1 1042
ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
BLU-1022-2 Samling
Musikk, Anders
A.A. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.075
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid (musikk)
A.A. Johansen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid (musikk)
A.A. Johansen
 
10:00    
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Fortelling i barnehagen i et dramafaglig perspektiv (drama)
A.A. Johansen
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Fortelling i barnehagen i et dramafaglig perspektiv (drama)
A.A. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.075
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Oppstart vandreforestilling. Bruke eventyr som studentene jobbet med i uke 2 - utvikle musikkeventyr (musikk)
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Dramaforløp og bildebøker
A.A. Johansen
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Språkets musikk (språk + musikk)
A.A. Johansen
I.C. Nordli
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Oppstart vandreforestilling. Bruke eventyr som studentene jobbet med i uke 2 - utvikle musikkeventyr (musikk)
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språkets musikk (språk + musikk)
A.A. Johansen
I.C. Nordli
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Dramaforløp og bildebøker
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1210-1 Sem. Tromsø
Musikk som virkemiddel/musikkeventyr. Knytte det til arbeid med vandreforestilling (musikk)
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Musikk som virkemiddel/musikkeventyr. Knytte det til arbeid med vandreforestilling (musikk)
A.A. Johansen
15:00    
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama. Etterarbeid Praksis. (Estetisk)
A.A. Johansen
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Musikk. Etterarbeid Praksis.(Estetisk)
A.A. Johansen
     
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1014-2 Harstad forelesning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 2. år (Tromsø og Finnsnes)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
G. Heim
A.A. Johansen
O.M. Kanck
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
E. Merzliakova
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
T. Unstad
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Tromsø og Harstad)
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C.H. Moen
A.B. Sortland
B. Sætveit
T. Unstad
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1210-1 Sem. Tromsø
Lydkomposisjon (knytte til arbeid med vandreforestilling) (musikk)
A.A. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-22:00
08:30-22:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1022-2 Samling
Estetisk prosjektuke
A.A. Johansen
B. Karlsen
B. Sætveit
12:30-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Alta)
M. Andersen
K.W. Bøe
M. Daniloff
T.H. Estensen
H. Habbestad
I. Jensen
A.A. Johansen
B. Karlsen
I.W. Krempig
B. Sætveit
T.A. Utsi
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-22:00
08:30-22:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1022-2 Samling
Estetisk prosjektuke
A.A. Johansen
B. Karlsen
B. Sætveit
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Lekpedagogisk arbeidsmåte (drama)
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-22:00
08:30-22:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1022-2 Samling
Estetisk prosjektuke
A.A. Johansen
B. Karlsen
B. Sætveit
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Lydkomposisjon (knytte det til arbeid med vandreforestilling) (musikk)
A.A. Johansen
 
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00    
17:00    
18:00    
19:00    
20:00    
21:00    
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama, forming og musikk. Animasjonsprosjekt.
A.A. Johansen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama, forming og musikk. Animasjonsprosjekt.
A.A. Johansen
K.Kostveit
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Eksamensforberedelser
A.A. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Eksamensforberedelser
A.A. Johansen
08:30-22:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1022-2 Samling
Oppstart eksamen
A.A. Johansen
B. Karlsen
B. Sætveit
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-22:00
08:30-22:00 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1022-2 Samling
Eksamensuke
A.A. Johansen
B. Karlsen
B. Sætveit
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama: pedagogisk ledelse
A.A. Johansen
     
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Musikk: pedagogisk ledelse
A.A. Johansen
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Oppstart estetisk prosjekt
A.A. Johansen
K.Kostveit
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Vandreforestilling for invitert barnegruppe
A.A. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Sem. Tromsø
Vandreforestilling for invitert barnegruppe
A.A. Johansen
M. Wiik
10:00      
11:00      
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Veiledning forestilling
A.A. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Sem. Tromsø
Veiledning forestilling (musikk, drama FØR vandreforestilling
A.A. Johansen
M. Wiik
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Estetisk prosjekt (Estetisk)
A.A. Johansen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Estetisk prosjekt (Estetisk)
A.A. Johansen
K.Kostveit
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anders August Johansen - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Harstad
A.A. Johansen
K.Kostveit
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25