Timeplan 2024 Vår - lærer Brynjulv Grønvik - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.01.2024 |
08:15-11:45 | ALTA_BT1 2026 |
LER-2112-2 | Samling | B. Grønvik M. Sætermo |
12:30-16:00 | ALTA_BT1 2026 |
LER-2112-2 | Samling | B. Grønvik M. Sætermo |
|
Torsdag 11.01.2024 |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
Fredag 12.01.2024 |
10:15-13:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-3100-1 | Digital undervisning | B. Grønvik V. Øie |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 01.02.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Fredag 02.02.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 16.02.2024 |
10:15-13:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-3100-1 | Digital undervisning | B. Grønvik V. Øie |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 21.02.2024 |
08:15-11:45 | DIGUND _DIGUND |
LER-2112-2 | Digital samling | B. Grønvik M. Sætermo |
12:30-16:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2112-2 | Digital samling | B. Grønvik M. Sætermo |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 28.02.2024 |
14:15-16:00 | DIGUND _TEAMS |
LER-2600-2 | Informasjon om utenlandspraksis | K. Bakken O.G. Drageset B. Grønvik K. Isaksen T. Leming L.H. Lyngedal S. Sivertsvik A.R. Steele K-A. Sæther |
Torsdag 29.02.2024 |
08:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Fredag 01.03.2024 |
08:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.03.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
12:15-16:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
LER-2051-2 | Seminargruppe 1 - skriveseminar | B. Grønvik |
|
Tirsdag 12.03.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
LER-2051-2 | Seminargruppe 2 - skriveseminar | B. Grønvik |
Onsdag 13.03.2024 |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
BOOKING- | Booking TSI003 Skeive ikoner |
B. Grønvik |
14:15-16:00 | LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
||
Torsdag 14.03.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.062 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik M. Liset |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 03.04.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.04.2024 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
Torsdag 11.04.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Fredag 12.04.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3100-1 | Samling | B. Grønvik V. Øie |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.04.2024 |
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
LER-2102-2 | Undervisning | B. Grønvik |
Tirsdag 23.04.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Seminargruppe 3 - presentasjon | K.E.W. Bjørndal B. Grønvik S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel C. Stene |
Fredag 26.04.2024 |
10:15-13:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-3100-1 | Digital undervisning | B. Grønvik V. Øie |
NB:
Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 6, 13, 18, 20, 22, 23, 24, 25