Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Cecilie Harr Moen - Universitetslektor

Cecilie Harr Moen

Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BLU-1211-1 Forelesning
Historiske perspektiv på friluftsliv (i barnehagen)
C.H. Moen
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1211-1 Seminar
Introduksjon til knuter og stikk
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00
BLU-1211-1 Forelesning
Bli kjent ute (alle)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
G. Heim
C.H. Moen
T. Unstad
A. Wara
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-1353-1 Undervisning
Ballbasis
C.H. Moen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1211-1 Forelesning
Naturverdier og miljøbevissthet
C.H. Moen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1353-1 Undervisning
Akrobatikk, Acroyoga

Vi skal være i kampsportsalen og ikke på Kraft 1

C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1353-1 Undervisning
Lek og sikkerhet
C.H. Moen
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1211-1 Forelesning
Ledelse, sikkerhet og turplanlegging
C.H. Moen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-1353-1 Undervisning
Ballsidighet
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1211-1 Seminar
Tur ute med fokus på ledelse
G. Heim
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-1353-1 Undervisning
Acroyoga, akrobatikk og bevegelsesaktivitet

Vi skal være på kampsportsalen og ikke på Kraft 1

C.H. Moen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1014-2 Tromsø forelesning
Etterarbeid praksis. Felles for kull.
S. Boldermo
C.H. Moen
B. Sætveit
A. Wara
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 DIGUND _TEAMS
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Motorisk utvikling og sanser

Microsoft Teams-møte

Bli med fra datamaskinen, mobilappen eller romenheten

Klikk her for å bli med i møtet

Møte-ID: 377 969 142 747
Passord: qNhvr6

Last nedTeams | Join on the web

C.H. Moen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Observasjon som metode + arb.krav 2
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Tromsø og Harstad)
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C.H. Moen
A.B. Sortland
B. Sætveit
T. Unstad
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1211-1 Seminar
Evaluering muntlig av digital bildebok
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
T. Unstad
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1211-1 Seminar
Pedagogisk dokumentasjon + arb.krav 3
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Forberedelse til arbeidskrav motorikk
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1005-2 Forelesning
Helsefremmende arbeid
C.H. Moen
 
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-11:00
10:00-11:00 ILP 1.007
BOOKING- Booking TSI003
Muntlig eksamen BLU-2015
K.H. Danielsen
C.H. Moen
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Motorisk utvikling og sanser
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Gjennomføre arbkrav observasjon. KRAFT
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 KRAFT 202
BLU-1005-2 Seminar
Helsefremmende arbeid - gymsal
C.H. Moen
A. Wara
13:00    
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Forberedelse til arbeidskrav motorikk
C.H. Moen
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Gjennomføre arbkrav observasjon. KRAFT
C.H. Moen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Vinter, ski og turplanlegging i bhg F
C.H. Moen
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Utlevere arb.krav 3
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Ski- og vinteraktiviteter S Alle (Ute)
C.H. Moen
A. Wara
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Vinter, ski og turplanlegging i bhg
C.H. Moen
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BLU-1005-2 Seminar
Vinteraktiviteter med ski
C.H. Moen
A. Wara
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Utlevere arb.krav 3
C.H. Moen
     
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Ski- og vinteraktiviteter S Alle (Ute)
C.H. Moen
A. Wara
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.007
LER-3906-2 Seminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
C.H. Moen
K.M. Moen
10:15-11:00 ILP 1.058
BLU-1005-2 Forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
C.H. Moen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.042
LER-3906-2 Seminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
C.H. Moen
K.M. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 KRAFT 036
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
 
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LER-1353-1 Undervisning
Klatring/Buldring
TKS
C.H. Moen
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BLU-1211-1 Forelesning
Knuter og stikk repetisjon
C.H. Moen
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1005-2 Forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe
C.H. Moen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.058
LER-3906-2 Seminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
C.H. Moen
K.M. Moen
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP U1.069
BLU-1211-1 Forelesning
Planlegge sunt og bærekraftig måltid
V. Bergan
G. Heim
C.H. Moen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1211-1 Forelesning
Uteliv og kroppslighet i barnehagen (forelesning + seminar)
C.H. Moen
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LER-1353-1 Undervisning
C.H. Moen
   
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.006
BLU-1211-1 Forelesning
Planlegge skidag og utlevere arb.krav 4
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
A. Wara
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1211-1 Forelesning
Naturlekeplassen (forelesning/seminar)
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-1211-1 Forelesning
Tur med fokus på mat
G. Heim
C.H. Moen
   
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BLU-1211-1 Forelesning
Ski og skileik - arbeidskrav 4
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
A. Wara
 
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.056
BLU-1211-1 Forelesning
Forberede og planlegge naturlekeplassøkt
C.H. Moen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Harstad
G. Heim
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Fremlegg PDO - grupper
G. Heim
C.H. Moen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Utlevering eksamensoppgaver
C.H. Moen
A. Wara
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Eksamensforberedelser
C.H. Moen
A. Wara
 
10:00      
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1005-2 Seminar
Vår i barnehagen (ute)
C.H. Moen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00
BLU-1015-2 Sem. Harstad
Våren kommer i barnehagen (mat på bål)
G. Heim
C.H. Moen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 HARSTAD_HG1 203
BLU-1015-2 Harstad forelesning
Evaluering av emnet
C.H. Moen
 
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Fremlegg PDO - grupper
C.H. Moen
T. Unstad
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 2
Våren kommer i barnehagen (mat på bål)
G. Heim
C.H. Moen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.006
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Utlevering eksamensoppgaver
C.H. Moen
A. Wara
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser
C.H. Moen
A. Wara
 
10:00    
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.042
BLU-1005-2 Forelesning
Eksamensforberedelser, utlevering av eksamensoppgaver
C.H. Moen
A. Wara
   
13:00        
14:00        
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1005-2 Forelesning
Evaluering av emnet
C.H. Moen
     
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2024
Tirsdag
30.04.2024
Onsdag
01.05.2024
Torsdag
02.05.2024
Fredag
03.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
BLU-1211-1 Forelesning
Naturlekeplassen i praksis (seminar knuter)
V. Bergan
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.058
BLU-1211-1 Forelesning
Eksamensforberedelser og evaluering
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
     
09:00      
10:00      
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00 HARSTAD_HG5 114
BLU-1015-2 Eksamen
Eksamen Harstad
C.H. Moen
A. Wara
   
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2024
Tirsdag
14.05.2024
Onsdag
15.05.2024
Torsdag
16.05.2024
Fredag
17.05.2024
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00 ILP 1.047
BLU-1015-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
C.H. Moen
A. Wara
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-15:00
08:00-15:00 ILP 1.043
BLU-1005-2 Eksamen
C.H. Moen
A. Wara
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00