Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Felix Christian Geisler - Universitetslektor

Felix Christian Geisler

Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3300-1 Digital undervisning
Partikkelfysikk

Les kap. 12 i boka "Rom, Stoff, Tid - Fysikk 2", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Samling
Systemtenkning

Basisartikkel:

https://mdpi.com/2227-7102/7/3/72

Lesespørsmål:

  • Hva føltes umiddelbart riktig, relevant, eller nytt for deg i artikkelen?
  • Hvordan kan se syv system karakteristikkene fra uke 4 relateres til se forskjellige nivåene av systemtenkning, og til partikkelfysikk og kjernefysikk?
  • Hva føler du at du trenger å vite mer om for å forstå artikkelen?
F.C. Geisler
10:00        
11:00        
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Samling
Kjernefysikk

Les kap. 19 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Samling
Kjernefysikk

Les kap. 19 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
   
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
PFF-3022-1 Undervisning

 Obligatorisk fremmøte
F.C. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.071
PFF-3022-1 Undervisning

 Obligatorisk fremmøte
F.C. Geisler
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3300-1 Digital undervisning
Programmering/Databeregning i forbindelse med et fysikkforsøk: Forberedelse

Repeter kap. 1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole, kopi legges ut i Canvas".

F.C. Geisler
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Samling
F.C. Geisler
10:00        
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Samling
Programmering/Databeregning i forbindelse med et fysikkforsøk: Gjennomføring og godkjenning

I denne økta kommer dere til å jobbe med programmering/databeregning som praktisk aktivitet i forbindelse med et fysikkforsøk. Gjennomføringen  og godkjenningen av denne praktiske aktiviteten skjer i timen den 28.02.24 (husk bærbar datamaskin).

F.C. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Samling
F.C. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3301-1 Samling
F.C. Geisler
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Astrofysikk: Solsystemet/En himmel full av stjerner/Undervisning om astrofysikk - Besøk fra Andøya

Les kap. 5 (s. 202 - 222) og resten av kap. 5 (fra og med s. 244) i boka "Fysikk for lærere".

I denne økta kommer dere til å få besøk fra Andøya.

F.C. Geisler
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Astrofysikk: Solsystemet/En himmel full av stjerner/Undervisning om astrofysikk

Les kap. 5 (s. 202 - 222) og resten av kap. 5 (fra og med s. 244) i boka "Fysikk for lærere".

F.C. Geisler
     
10:00      
11:00      
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Hverdagsforestillinger/Fysikkdidaktikk: Læring gjennom utforskende arbeidsmåter

Les fil https://research.ncl.ac.uk/fasmed/disseminationactivity/8.%20Every%20day%20concepts%20of%20scientific%20phenomena,%20misconceptions.pdf. Den legges også ut i Canvas.

Les kap. 13 "Læring gjennom utforskende arbeidsmåter" i boka "Fysikkdidaktikk", lenke og kopi legges ut i Canvas. Les også kap. 10 "Hva er god fysikkundervisning?" og 11 "Eksperimenter i fysikkundervisningen".

Leseoppdrag: Relater det å lære gjennom utforskende arbeidsmåter til konseptet av ulike "frihetsgrader" i eksperimentelt arbeid i fysikk.

I timen kommer vi til å diskutere teksten og knytte det til et praktisk eksempel på utforskende arbeidsmåter i fysikk.

F.C. Geisler
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Bølger: Bølgebevegelse/Refleksjon og brytning av bølger/Lyd

Les kap. 16.1 - 16.3 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Bølger: Interferens/Interferens med lys

Les resten av kap. 16 (fra og med kap. 16.4) i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Bølger: Forsøk

I denne økta kommer dere til å gjennomføre et forsøk om bølger. Rapporten leveres via Canvas i uke 14 (Frist: 07.04.24, kl. 23:59).

F.C. Geisler
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Bevegelse: Enheter og konstanter/Posisjon og forflytning/Fart/Akselerasjon/Bevegelseslikningene ved konstant akselerasjon

Les kap. 1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Kraft og bevegelse: Krefter/Vekselvirkning mellom to legemer: Newtons 3. lov/Tyngdekrefter/Sammenhengen mellom krefter og bevegelse: Newtons 1. og 2. lov/Fjærkraft/Friksjon

Les kap. 2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Samling
F.C. Geisler
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-3300-1 Samling
F.C. Geisler
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Energi: Potensiell energi/Mekanisk energi og arbeid/Loven om bevaring av mekanisk energi/Effekt

Les resten av kap. 4 (fra og med kap. 4.3) i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
 
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Energi: Arbeid/Kinetisk energi

Les kap. 4.1 og 4.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F.C. Geisler
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
LER-3301-1 Digital undervisning
F.C. Geisler
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.071
LER-1302-1 Undervisning
Repetisjon

Repeter vanskelige tema.

Vi setter av denne økta for repetisjonsspørsmål.

F.C. Geisler
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag alle ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00 ILP 2.065
LER-3300-1 Eksamen
F.C. Geisler
J. Höper
S.T. Killengreen
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00