Timeplan 2024 Vår - lærer Gry Paulgaard - Professor
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.02.2024 |
12:00-15:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen J.B. Larsen M.B. Lauridsen A. Loppacher A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug G. Paulgaard S. Sakariassen S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal M. Solberg A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien G. Aas |
Onsdag 07.02.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte pedagogikk |
U-D.K. Bæck K. Hovrud G. Paulgaard S. Sakariassen M. Solberg A-M. Stenseth |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.02.2024 |
09:15-12:00 | DIGUND _TEAMS |
PED-3065-1 | Nettsamling Nettøkt 3 09:15-12:00:
|
G. Paulgaard |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.02.2024 |
12:00-15:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen J.B. Larsen M.B. Lauridsen A. Loppacher A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug G. Paulgaard S. Sakariassen S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal M. Solberg A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien G. Aas |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.04.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte pedagogikk |
U-D.K. Bæck K. Hovrud G. Paulgaard S. Sakariassen M. Solberg A-M. Stenseth |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 23.04.2024 |
08:30-16:00 | ILP 1.007 |
PED-3065-1 | Samling Tromsø Samling 3 08:30-16:00: Kvalitativ metode:
|
A.M. Bjøru G. Paulgaard |
Onsdag 24.04.2024 |
08:30-13:30 | ILP 1.043 ILP 2.025 ILP 2.048 ILP 2.049 ILP 2.062 Klikk for å vise/skjule alle |
PED-3065-1 | Samling Tromsø Samling 3 Prosjektskisse-seminar med tilbakemelding på prosjektskisser, i grupper |
A.M. Bjøru U-D.K. Bæck G. Paulgaard M. Solberg |
Torsdag 25.04.2024 |
08:30-16:00 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3065-1 | Samling Alta Samling 3 08:30-16:00 Kvalitativ metode
|
A.M. Bjøru G. Paulgaard |
Fredag 26.04.2024 |
08:15-13:30 | ALTA_BT1 1014 ALTA_BT1 2052 ALTA_BT1 2053A ALTA_BT1 2053B |
PED-3065-1 | Samling Alta Samling 3 08:30-13:30:
|
A.M. Bjøru U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng G. Paulgaard M. Solberg |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.05.2024 |
12:00-15:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen J.B. Larsen M.B. Lauridsen A. Loppacher A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug G. Paulgaard S. Sakariassen S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal M. Solberg A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien G. Aas |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 29.05.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte pedagogikk |
U-D.K. Bæck K. Hovrud G. Paulgaard S. Sakariassen M. Solberg A-M. Stenseth |