Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Gry Paulgaard - Professor

Gry Paulgaard

Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-3065-1 Samling Tromsø
U-D.K. Bæck
G. Paulgaard
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ALTA_BT1 1014
PED-3065-1 Samling Alta
U-D.K. Bæck
G. Paulgaard
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-3065-1 Samling Tromsø
G. Paulgaard
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ALTA_BT1 1014
PED-3065-1 Samling Alta
G. Paulgaard
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-3065-1 Samling Tromsø
G. Paulgaard
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-3065-1 Samling Alta
G. Paulgaard
15:00      
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _TEAMS
PED-3065-1 Nettsamling
Nettøkt 3

09:15-12:00:

  • Kvalititativ metode:
  • Prosjektdesign, tilgang og gjennomføring av kvalitative studier
G. Paulgaard
     
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ILP 1.007
PED-3065-1 Samling Tromsø
Samling 3

08:30-16:00: Kvalitativ metode:

  • Forskningsetikk ved kvalitative tilnærminger
A.M. Bjøru
G. Paulgaard
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-13:30
08:30-13:30 ILP 1.043
ILP 2.025
ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.062
Klikk for å vise/skjule alle
PED-3065-1 Samling Tromsø
Samling 3

Prosjektskisse-seminar med tilbakemelding på prosjektskisser, i grupper

A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
G. Paulgaard
M. Solberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-3065-1 Samling Alta
Samling 3

08:30-16:00 Kvalitativ metode

  • Forskningsetikk ved kvalitative tilnærminger

A.M. Bjøru
G. Paulgaard
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:30
08:15-13:30 ALTA_BT1 1014
ALTA_BT1 2052
ALTA_BT1 2053A
ALTA_BT1 2053B
PED-3065-1 Samling Alta
Samling 3

08:30-13:30:

  • Prosjektskisse-seminar med tilbakemelding på prosjektskisser, i grupper
A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
G. Paulgaard
M. Solberg
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 ILP 1.047
PED-3900-1 Eksamen
Muntlig eksamen
G. Paulgaard
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-16:00
14:00-16:00 ILP 1.047
PED-3900-1 Eksamen
Muntlig eksamen
G. Paulgaard
 
15:00      
16:00          
NB: Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 21, 23, 25