Timeplan 2024 Vår - lærer Hilde Irene Pettersen Suhr - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.01.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 ALTA_BT2 2107 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Tirsdag 09.01.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2097 ALTA_BT2 2107 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Onsdag 10.01.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 ALTA_BT2 2107 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 30.01.2024 |
12:00-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | H.I.P. Suhr |
Onsdag 31.01.2024 |
08:30-10:30 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | H.I.P. Suhr |
12:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
|
Torsdag 01.02.2024 |
12:30-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 3. år (Alta) |
M. Andersen M. Daniloff T.H. Estensen H. Habbestad E. Merzliakova H.I.P. Suhr R.M. Walberg |
|
Fredag 02.02.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 22.02.2024 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 3. år (Tromsø og Kirkenes) |
A.L. Bakke P.E. Bartnæs H. Habbestad O.M. Kanck K.Kostveit H. Ludvigsen S.S. Madsen I.C. Nordli K.A. Nyborg H.I.P. Suhr T. Unstad R.M. Walberg |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.03.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Tirsdag 19.03.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Onsdag 20.03.2024 |
11:15-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | E. Merzliakova H.I.P. Suhr |
Torsdag 21.03.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | E. Merzliakova H.I.P. Suhr |
12:00-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | E. Merzliakova H.I.P. Suhr |
|
Fredag 22.03.2024 |
08:30-11:15 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | E. Merzliakova H.I.P. Suhr |
12:00-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2003-1 | Samling | E. Merzliakova H.I.P. Suhr |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 05.04.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.059 |
BLU-2010-1 | Forelesning Pedagogisk leder som etisk aktør i ledelse |
H.I.P. Suhr |
12:15-14:00 | ILP 1.059 ILP 2.058 ILP 2.059 ILP 2.060 ILP 2.061 Klikk for å vise/skjule alle |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 2 Pedagogisk leder som etisk aktør i ledelse |
H. Ludvigsen H.I.P. Suhr |
|
14:15-16:00 | ILP 1.059 ILP 2.058 ILP 2.059 ILP 2.060 ILP 2.061 Klikk for å vise/skjule alle |
BLU-2010-1 | Sem. gr. 1 Pedagogisk leder som etisk aktør i ledelse |
H. Ludvigsen H.I.P. Suhr |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.04.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Tirsdag 23.04.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Onsdag 24.04.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 ALTA_BT2 2087 ALTA_BT2 2088 ALTA_BT2 2089 |
BLU-2030-1 | Samling | M. Andersen M. Daniloff H.I.P. Suhr |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.05.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou T.H. Estensen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen L. Husjord I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.W. Krempig I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E.F. Markusson E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen A.M. Simensen A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg A. Wara M. Wiik |