Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Inger Wallem Krempig - Førstelektor

Inger Wallem Krempig

Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 ALTA_SVA S109
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Seminar: Prosjektpresentasjon idrett

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_SVA S109
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Seminar: Prosjektpresentasjon idrett

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00
15:00    
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
     
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ALTA_SVA S234
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ALTA_SVA S234
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Alta)
M. Andersen
K.W. Bøe
M. Daniloff
T.H. Estensen
H. Habbestad
I. Jensen
A.A. Johansen
B. Karlsen
I.W. Krempig
B. Sætveit
T.A. Utsi
R.M. Walberg
 
13:00  
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 DIGUND _DIGUND
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Digital forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ALTA_BT2 1087
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
       
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00
FRI-1450-1 Ferd

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
B. Michaelsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 DIGUND _DIGUND
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Digital forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
 
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 2045
BLU-1025-1 Samling
I.W. Krempig
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 2045
BLU-1025-1 Samling
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 2045
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
       
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 DIGUND _DIGUND
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Digital forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
     
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:30
12:15-14:30 ALTA_SVA S234
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 ALTA_SVA S109
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Avslutning BA idrettsvitenskap og BA arktisk friluftsliv og naturguiding kull 2021
I.W. Krempig
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2024
Tirsdag
30.04.2024
Onsdag
01.05.2024
Torsdag
02.05.2024
Fredag
03.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
ALTA_BT1 2025
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
ALTA_BT1 2025
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
BLU-1025-1 Samling
K.W. Bøe
I. Jensen
I.W. Krempig
T.A. Utsi
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ALTA_BT3 C108
ALTA_BT3 D125
ALTA_BT3 L102
ALTA_BT3 L202
ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
 
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
 
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
09:15-12:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
12:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Forelesning
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-22:00
08:00-22:00
FRI-1442-1 Ferd
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-22:00
08:00-22:00
FRI-1442-1 Ferd
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
IDR-2250-2 Undervisning - Alta
Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-22:00
08:00-22:00
FRI-1442-1 Ferd
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00
FRI-1442-1 Ferd
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
17:00    
18:00    
19:00    
20:00    
21:00    
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2024
Tirsdag
14.05.2024
Onsdag
15.05.2024
Torsdag
16.05.2024
Fredag
17.05.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Øvelse

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 ALTA_SVA S109
FRI-1450-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
FRI-1442-1 Selvstendig studentarbeid
I.W. Krempig
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Inger Wallem Krempig - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
J.A. Røsbø
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-15:00
10:00-15:00 ALTA_SVA S109
FRI-1442-1 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
I.W. Krempig
     
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00