Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1151-1 Undervisning
Welcome to LER-1151!
H. Brox
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1151-1 Undervisning
How children learn English

Munden & Myhre: Twinkle, Twinkle, ch. 2
Donaldson: Tiddler

H. Brox
I.K. Jakobsen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1151-1 Undervisning

See Canvas announcement for details

I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 Engelsk
I.K. Jakobsen
M. Son
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
ILP 2.056
ILP 2.065
ILP 2.072
ILP U1.068
LER-2650-2 Praksisforberedende møte
A. Birkeland
B. Grønvik
I.K. Jakobsen
S.Z. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
F.S. Larsen
A.H. Lødemel
M. Son
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1652-2 Praksisforberedende møte
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.Z. Johnsen
R.T. Karstad
K. Killie
F.S. Larsen
A.B. Sortland
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1151-1 Undervisning
Didactics: Planning
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.006
VID-6087-1 Samlinger
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.075
VID-6087-1 Samlinger
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 ILP 1.006
VID-6087-1 Samlinger
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1151-1 Undervisning
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.006
VID-6087-1 Samlinger
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
11:00  
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00      
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-18:00
16:00-18:00 TEO-H6 6.222-KINO
VID-6087-1 Samlinger
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
17:00        
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PFF-3029-1 Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PFF-3029-1 Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
I.K. Jakobsen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-1151-1 Undervisning
Multimodal texts and picturebooks

“Multimodality” (Skulstad) pdf
(“Kan omvendt undervisning fremme refleksjon og dybdelæring?» (Wølner & Horgen) )
Rosie’s Walk (Hutchins)
Where the Wild Things Are (Sendak)
“Picturebooks” (Birketveit) pdf (pp.17-26)

I.K. Jakobsen
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3150-1 Samling
Anne of Green Gables and the Lily Maid

Waterhouse, J.W. (1888) The Lady of Shalott
Tennyson, A. (1847) Lancelot and Elaine
Blewett, K. (2015) An Unfortunate Lily Maid: Transgressive reading...
(details on Canvas)

I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H6 6.222-KINO
LER-1151-1 Undervisning
AVLYST: Didactics: Using Film

Frozen II + Mellomtrinnet pages 396-401
NB: Kinosal 8:15-11:00

I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-3150-1 Samling
Summing up Anne of Green Gables: for adults or children, romantic or realistic, popular or classic fiction?

Slater, K. (2010) "The other was whole"
Abbott: Adaptation across media (ch. 9)

I.K. Jakobsen
09:00    
10:00    
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-3150-1 Samling
Anne of Green Gables - Introduction

Montgomery, L. M. (1908) Anne of Green Gables
Rubio, M. (1992) "Anne of Green Gables: The Architect of Adolescence"
Abbott: The Rhetoric of Narrative (ch. 4)

I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.229
LER-3150-1 Samling
Adaptations: Anne of Green Gables and the Highwayman

Abbott: Adaptation across media (ch. 9)
Sullivan, K. (director) (1988) Anne of Green Gables
Noyes, A. (2013) The Highwayman, illustrated by C. Keeping.

I.K. Jakobsen
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Basic skills: Beginning to write

(Twinkle ch7)

Hilde er vikar

H. Brox
I.K. Jakobsen
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1151-1 Undervisning
Collaborative writing; academic writing

Introducing assignment 2 (Tiddler and Cloud Busting)

H. Brox
I.K. Jakobsen
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Basic skills: reading

“Reading” (Mellomtrinnet ch 13)

Kristin er vikar

I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
Picturebooks for tweens and teens:

Voices in the Park (Browne)
“Picturebooks” (Birketveit) pdf (pp. 26-55)

I.K. Jakobsen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1151-1 Undervisning
Reading (multimodal) texts for tweens

Diary of a Wimpy kid: Dog days (Kinney)

I.K. Jakobsen
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1151-1 Undervisning
Diary of a Wimpy kid: Dog days (Kinney)
I.K. Jakobsen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.229
LER-3150-1 Samling
Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass

Carroll, L. (2009). Selected excerpts from Alice's Adventures in Wonderland/Through the Looking-Glass (pdf on Canvas)
Svenhard, B.W. (2018) "Å lese film"
Burton, T. (director) (2010) Alice in Wonderland

10:00-12:00 Kinosalen TEO-H6 6.222

I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
VID-6087-1 Samlinger
Using picturebooks for intercultural competence

Browne (1999): Voices in the Park
Tørnby (2020): «The rooms in-between"

I.K. Jakobsen
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
VID-6087-1 Samlinger
Artificial intelligence in English teaching and learning (guest lecture)
AI in English teaching and learning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
12:15-16:00 TEO-H1 1.229
LER-3150-1 Samling
Images and poetry in Alice

Study Questions on Canvas
Read 'Jabberwocky' closely

I.K. Jakobsen
14:15-16:00 ILP U1.068
VID-6087-1 Samlinger
Oral presentations of your projects

Presentation of Assignment 4

H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
VID-6087-1 Samlinger
Democracy and citizenship and drama

Class begins at 13:15.

Storsve, Gjærum & Rasmussen (2021) “Drama as democratic and inclusive practice”

I.K. Jakobsen
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
VID-6087-1 Samlinger
Songbook vernissage and Exam preparations and evaluation
H. Brox
I.K. Jakobsen
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
Assessment

“Assessment” (Mellomtrinnet ch. 5)
Nasjonale prøver i engelsk for femte trinn. (Canvas)
Språkpermen (link on Canvas)

I.K. Jakobsen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
Assessment

“Assessment” (Mellomtrinnet ch. 5)
Nasjonale prøver i engelsk for femte trinn. (Canvas)
Språkpermen (link on Canvas)

I.K. Jakobsen
   
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Exam preparations
I.K. Jakobsen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Fractured fairy tales:

You and Me (Browne)

I.K. Jakobsen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2024
Tirsdag
04.06.2024
Onsdag
05.06.2024
Torsdag
06.06.2024
Fredag
07.06.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1151-1 Eksamen
I.K. Jakobsen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
VID-6087-1 Eksamen
I.K. Jakobsen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00