Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor

Ingrid Cathrin Nordli

Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Introduksjon, inkl. intro. alle arb.krav
I.C. Nordli
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Sem. gr. 1
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
P.E. Bartnæs
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
BLU-2000-1 Forelesning
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon
I.C. Nordli
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språkutvikling. Om tale- og lytteutvikling (norsk)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Språkutvikling. Om tale- og lytteutvikling (norsk)
I.C. Nordli
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2000-1 Sem. gr. 1
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon
P.E. Bartnæs
I.C. Nordli
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2000-1 Sem. gr. 1
Kvalitativ metode, analyse (dokumentanalyse)
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Sem. gr. 2
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
P.E. Bartnæs
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-2000-1 Sem. gr. 2
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon
P.E. Bartnæs
I.C. Nordli
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2000-1 Sem. gr. 2
Kvalitativ metode, analyse (dokumentanalyse)
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språkutviklling (norsk) kunnskapstest i Canvas
I.C. Nordli
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språklig bevissthet
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Språkets musikk (språk + musikk)
A.A. Johansen
I.C. Nordli
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Ordforråd og begrepsforståelse
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språkets musikk (språk + musikk)
A.A. Johansen
I.C. Nordli
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Aktivitetsmappe
I.C. Nordli
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Aktivitetsmappe
I.C. Nordli
       
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 2. år (Tromsø og Finnsnes)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
M. Dardanou
H. Habbestad
G. Heim
A.A. Johansen
O.M. Kanck
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
E. Merzliakova
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
T. Unstad
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Forberedelse til praksis (norsk, ped)
I.C. Nordli
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Forberedelse til praksis
Forberedelse til praksis (norsk, ped)
I.C. Nordli
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 3. år (Tromsø og Kirkenes)
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
H. Habbestad
O.M. Kanck
K.Kostveit
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.I.P. Suhr
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1101-2 Undervisning
Lese- og skrivevansker
I.C. Nordli
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1101-2 Undervisning
Lese- og skrivevansker
I.C. Nordli
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Ekstern konferanse (Nordli)
I.C. Nordli
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2000-1 Sem. gr. 2
Evaluering, spørsmål, skrive-workshop med fokus på sluttfasen av oppgaven
I.C. Nordli
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SSMT 258
BLU-1210-1 Sem. Finnsnes
Etterarbeid praksis (ped, norsk)
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Sem. Tromsø
Etterarbeid praksis
Etterarbeid praksis (ped, norsk)
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 7 + 8

https://uit.zoom.us/j/68394590037?pwd=TFg1RFlxUlBWbEdHZjVYVmp4N2g4UT09

Meeting ID: 683 9459 0037
Password: 275207

I.C. Nordli
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 3 + 4

https://uit.zoom.us/j/67371211525?pwd=WXViL1BMRkNvT01RTXR1WUY1L1BZUT09

Meeting ID: 673 7121 1525
Password: 126534

K.Kostveit
I.C. Nordli
   
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Eksamensforberedelser

Kun digital undervisning i dag.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61800999862?pwd=OW5GVGFnbXVqRG90M1R4L0tqd25CUT09

Meeting ID: 618 0099 9862
Password: 161232

I.C. Nordli
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser

Kun digital undervisning i dag.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64784693361?pwd=Y0lVbVJ6OGsrSGJFbDlWenNWSUljQT09

Meeting ID: 647 8469 3361
Password: 344676

I.C. Nordli
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
I.C. Nordli
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2024
Tirsdag
04.06.2024
Onsdag
05.06.2024
Torsdag
06.06.2024
Fredag
07.06.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Eksamen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:00
08:00-11:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Eksamen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
M.L. Sundelin
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Eksamen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
M. Wiik
 
09:00    
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-15:00
11:00-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Eksamen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
M. Wiik
 
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
NB: Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 7, 9, 13, 18, 20, 21, 22, 24, 25