Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Karin Helene Danielsen - Førstelektor

Karin Helene Danielsen

Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.007
LER-3906-2 Seminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
C.H. Moen
K.M. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1353-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
10:15-16:00 ILP 1.042
LER-3906-2 Seminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
C.H. Moen
K.M. Moen
   
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-1352-2 Undervisning
K.H. Danielsen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 TEO-H1 1.221
LER-1352-2 Undervisning
K.H. Danielsen
I. Frenning
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00