Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Kjersti Kostveit - Universitetslektor

Kjersti Kostveit

Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
11:00
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
15:00      
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP U1.068
LER-1051-2 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
K.Kostveit
C. Stene
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
S.A. Bjørkli
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
K.Kostveit
L.H. Lyngedal
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 1 Tromsø
Kunst og håndverk i barnehagen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 2 Tromsø
Kunst og håndverk i barnehagen
K.Kostveit
   
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00 ILP 2.005
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
S.A. Bjørkli
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
K.Kostveit
L.H. Lyngedal
C. Stene
   
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 1 Tromsø
Kunstfaglig prosjekt
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _TEAMS
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 2 Tromsø
Kunstfaglig prosjekt
K.Kostveit
 
12:00    
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama, forming og musikk. Animasjonsprosjekt.
A.A. Johansen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Drama, forming og musikk. Animasjonsprosjekt.
A.A. Johansen
K.Kostveit
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 3. år (Tromsø og Kirkenes)
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
H. Habbestad
O.M. Kanck
K.Kostveit
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.I.P. Suhr
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-2 Undervisning
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-2 Undervisning
K.Kostveit
09:00  
10:00  
11:00  
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1051-2 Undervisning
S.A. Bjørkli
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
K.Kostveit
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-2 Undervisning
K.Kostveit
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1401-1 Undervisning
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1051-2 Undervisning
S.A. Bjørkli
L. Hjemgård Johansen
B-H. Johannessen
K.Kostveit
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 2 Tromsø
Pedagogisk ledelse i forming
K.Kostveit
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Samlinger
K.Kostveit
11:00    
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 1 Tromsø
Pedagogisk ledelse i forming
K.Kostveit
15:00    
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
BLU-2000-1 Forelesning
Innføring i visuelle presentasjonsmåter
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Seminargr. 2 Tromsø
Form og farge i animasjon
K.Kostveit
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2000-1 Sem. gr. 1
Arbeid med visuelle presentasjoner (arbeidskrav)
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Seminargr. 1 Tromsø
Form og farge i animasjon
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _TEAMS
VID-6111-1 Samlinger
B. Karlsen
K.Kostveit
 
11:00    
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Oppstart estetisk prosjekt
A.A. Johansen
K.Kostveit
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
LER-2051-2 Forelesning
K.Kostveit
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Forming: pedagogisk ledelse
K.Kostveit
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-2051-2 Seminargruppe 1 - ppt
K.Kostveit
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 Seminargruppe 3 - ppt
K.Kostveit
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Estetisk prosjekt (Estetisk)
A.A. Johansen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 HARSTAD_HG1 203
HARSTAD_HG1 208
BLU-1012-2 Harstad undervisning
Estetisk prosjekt (Estetisk)
A.A. Johansen
K.Kostveit
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 3 + 4
K.Kostveit
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 5 + 6
K.Kostveit
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 9 + 10
K.Kostveit
K.A. Nyborg
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
11:00
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 2 Tromsø
Eksamensforberedelser
K.Kostveit
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Seminargr. 1 Tromsø
Eksamensforberedelser
K.Kostveit
     
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Harstad
A.A. Johansen
K.Kostveit
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag alle ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Eksamen
B. Karlsen
K.Kostveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
VID-6111-1 Eksamen
B. Karlsen
K.Kostveit
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kjersti Kostveit - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
F.L. Hansen
K.Kostveit
B. Sætveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
F.L. Hansen
K.Kostveit
B. Sætveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
F.L. Hansen
K.Kostveit
B. Sætveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
F.L. Hansen
K.Kostveit
B. Sætveit
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Eksamen
Eksamen Tromsø
F.L. Hansen
K.Kostveit
B. Sætveit
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00