Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Kari-Anne Sæther - Universitetslektor

Kari-Anne Sæther

Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
01.01.2024
Tirsdag
02.01.2024
Onsdag
03.01.2024
Torsdag
04.01.2024
Fredag
05.01.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-16:00
08:45-16:00
LER-1123-2 Samling
K-A. Sæther
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _TEAMS
LER-1621-2 Praksisforberedende møte
L.H. Lyngedal
G. Moe
C. Stene
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-2 Digital undervisning
G. Moe
K-A. Sæther
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00      
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte GLU
K. Bakken
Y. Engkvist
J. Höper
K. Isaksen
R. Mikkelsen
K-A. Sæther
14:15-16:00 DIGUND _TEAMS
LER-1622-2 Praksisforberedende møte
L.H. Lyngedal
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 354
LER-1021-2 Samling
R. Mikkelsen
K.E. Stien
K-A. Sæther
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00      
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-2 Digital undervisning
G. Moe
K-A. Sæther
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1071-2 Digital undervisning
G. Moe
K-A. Sæther
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _TEAMS
LER-2600-2 Informasjon om utenlandspraksis
K. Bakken
O.G. Drageset
B. Grønvik
K. Isaksen
T. Leming
L.H. Lyngedal
S. Sivertsvik
A.R. Steele
K-A. Sæther
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 354
LER-1121-2 Samling
G. Moe
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 354
LER-1071-2 Samling
G. Moe
K-A. Sæther
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
13:15-16:00 ILP 2.006
BOOKING- Booking KKN020
Å. Slettbakk
M. Solberg
K-A. Sæther
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
 
10:00    
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:30
08:15-14:30 ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Utviklingsseminar GLU Fleks
J. Höper
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Utviklingsseminar GLU Fleks
J. Höper
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
11:00    
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 354
LER-1021-2 Samling
R. Mikkelsen
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
B. Ødegårdstuen
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte GLU
K. Bakken
Y. Engkvist
J. Höper
K. Isaksen
R. Mikkelsen
K-A. Sæther
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
13:15-16:00 ILP 2.006
BOOKING- Booking KKN020
Forskningsveiledningsseminar
Å. Slettbakk
M. Solberg
K-A. Sæther
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1121-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-2 Digital undervisning
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2024
Tirsdag
30.04.2024
Onsdag
01.05.2024
Torsdag
02.05.2024
Fredag
03.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Konferanse/prosjektarbeid
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
K-A. Sæther
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2024
Tirsdag
14.05.2024
Onsdag
15.05.2024
Torsdag
16.05.2024
Fredag
17.05.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag alle ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2024
Tirsdag
04.06.2024
Onsdag
05.06.2024
Torsdag
06.06.2024
Fredag
07.06.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari-Anne Sæther - Universitetslektor i uke 25
Uke
25
Mandag
17.06.2024
Tirsdag
18.06.2024
Onsdag
19.06.2024
Torsdag
20.06.2024
Fredag
21.06.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
M. Solberg
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00