Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Mariann Andersen - Universitetslektor

Mariann Andersen

Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
01.01.2024
Tirsdag
02.01.2024
Onsdag
03.01.2024
Torsdag
04.01.2024
Fredag
05.01.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordeling
M. Andersen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2107
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2097
ALTA_BT2 2107
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2107
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:45
12:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 3. år (Alta)
M. Andersen
M. Daniloff
T.H. Estensen
H. Habbestad
E. Merzliakova
H.I.P. Suhr
R.M. Walberg
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Tromsø og Harstad)
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C.H. Moen
A.B. Sortland
B. Sætveit
T. Unstad
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 1. år (Alta)
M. Andersen
K.W. Bøe
M. Daniloff
T.H. Estensen
H. Habbestad
I. Jensen
A.A. Johansen
B. Karlsen
I.W. Krempig
B. Sætveit
T.A. Utsi
R.M. Walberg
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Trinnmøte BLU 2. år (Alta)
M. Andersen
T.H. Estensen
H. Habbestad
C. Kleemann
E. Merzliakova
A. Myrstad
T. Nesheim
H.C. Pedersen
T.A. Utsi
R.M. Walberg
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1002-2 Forelesning
Mestring og motivasjon
M. Andersen
     
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:15
08:30-11:15 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1002-2 Forelesning
Digital praksis i barnehagen
M. Andersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2024
Tirsdag
23.04.2024
Onsdag
24.04.2024
Torsdag
25.04.2024
Fredag
26.04.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 2025
ALTA_BT2 2087
ALTA_BT2 2088
ALTA_BT2 2089
BLU-2030-1 Samling
M. Andersen
M. Daniloff
H.I.P. Suhr
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
A.B. Sortland
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2024
Tirsdag
14.05.2024
Onsdag
15.05.2024
Torsdag
16.05.2024
Fredag
17.05.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
ALTA_BT1 2025
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT1 1014
BLU-1215-1 Samling
M. Andersen
C. Kleemann
H.C. Pedersen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00          
16:00          
Timeplan for Mariann Andersen - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2024
Tirsdag
11.06.2024
Onsdag
12.06.2024
Torsdag
13.06.2024
Fredag
14.06.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøter
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
L.A. Rotvold
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00