Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Per Øystein Haavold - Professor

Per Øystein Haavold

Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
ILP 1.047
LER-3201-1 Digital undervisning
P.Ø. Haavold
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
29.01.2024
Tirsdag
30.01.2024
Onsdag
31.01.2024
Torsdag
01.02.2024
Fredag
02.02.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 2.072
LER-3201-1 Samling
P.Ø. Haavold
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 2.005
LER-3201-1 Samling
P.Ø. Haavold
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2024
Tirsdag
19.03.2024
Onsdag
20.03.2024
Torsdag
21.03.2024
Fredag
22.03.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
K. Bakken
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 DIGUND _DIGUND
ILP 1.047
LER-3201-1 Digital undervisning
P.Ø. Haavold
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 2.072
LER-3201-1 Samling
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.072
LER-3201-1 Samling
P.Ø. Haavold
   
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2024
Tirsdag
21.05.2024
Onsdag
22.05.2024
Torsdag
23.05.2024
Fredag
24.05.2024
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag alle ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25