Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Vår - lærer Susanne Sakariassen - Universitetslektor

Susanne Sakariassen

Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
08.01.2024
Tirsdag
09.01.2024
Onsdag
10.01.2024
Torsdag
11.01.2024
Fredag
12.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
PED-1002-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
PED-2003-1 Forelesning
A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
A. Loppacher
M.I.B. Olsen
L.Ophaug
S. Sakariassen
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2024
Tirsdag
16.01.2024
Onsdag
17.01.2024
Torsdag
18.01.2024
Fredag
19.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
PED-1002-1 Undervisning
S. Sakariassen
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2024
Tirsdag
23.01.2024
Onsdag
24.01.2024
Torsdag
25.01.2024
Fredag
26.01.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
PED-1002-1 Undervisning
S. Sakariassen
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2024
Tirsdag
06.02.2024
Onsdag
07.02.2024
Torsdag
08.02.2024
Fredag
09.02.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
PED-2003-1 Forelesning
A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
A. Loppacher
M.I.B. Olsen
L.Ophaug
S. Sakariassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
12.02.2024
Tirsdag
13.02.2024
Onsdag
14.02.2024
Torsdag
15.02.2024
Fredag
16.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
PED-1002-1 Undervisning
S. Sakariassen
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2024
Tirsdag
20.02.2024
Onsdag
21.02.2024
Torsdag
22.02.2024
Fredag
23.02.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
PED-1002-1 Undervisning
S. Sakariassen
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2024
Tirsdag
27.02.2024
Onsdag
28.02.2024
Torsdag
29.02.2024
Fredag
01.03.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
M. Solberg
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2024
Tirsdag
05.03.2024
Onsdag
06.03.2024
Torsdag
07.03.2024
Fredag
08.03.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
PED-2003-1 Forelesning
A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
A. Loppacher
M.I.B. Olsen
L.Ophaug
S. Sakariassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
M. Solberg
   
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2024
Tirsdag
12.03.2024
Onsdag
13.03.2024
Torsdag
14.03.2024
Fredag
15.03.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2024
Tirsdag
02.04.2024
Onsdag
03.04.2024
Torsdag
04.04.2024
Fredag
05.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-2003-1 Forelesning
A.M. Bjøru
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
A. Loppacher
M.I.B. Olsen
L.Ophaug
S. Sakariassen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2024
Tirsdag
09.04.2024
Onsdag
10.04.2024
Torsdag
11.04.2024
Fredag
12.04.2024
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
PED-1005-1 Undervisning
S. Sakariassen
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
15.04.2024
Tirsdag
16.04.2024
Onsdag
17.04.2024
Torsdag
18.04.2024
Fredag
19.04.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
Y. Engkvist
A. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
T.H. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.Z. Johnsen
K. Jørgensen
O.M. Kanck
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
C.S. Karstad
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
T. Spaun
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
M. Volden
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2024
Tirsdag
07.05.2024
Onsdag
08.05.2024
Torsdag
09.05.2024
Fredag
10.05.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A. Loppacher
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
M. Solberg
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
G. Aas
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2024
Tirsdag
28.05.2024
Onsdag
29.05.2024
Torsdag
30.05.2024
Fredag
31.05.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
S. Sakariassen
M. Solberg
A-M. Stenseth
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Susanne Sakariassen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2024
Tirsdag
04.06.2024
Onsdag
05.06.2024
Torsdag
06.06.2024
Fredag
07.06.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:30
08:15-15:30 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking TSI003
Muntlig eksamen PED-2003
L.Ophaug
S. Sakariassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:30
08:15-15:30 ILP 1.043
ILP 1.058
ILP U1.068
BOOKING- Booking TSI003
Muntlig eksamen PED-2003
A. Loppacher
S. Sakariassen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00