Timeplan 2021 Høst - studentsett Akvamedisin - høst - semester 1
Uke 32 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 13.08.2021 |
12:00-14:00 | NFH D-109 NFH D-111 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Kull 2021 - Velkommen til akvamedisinprogrammet! |
M. Haugvaldstad I. Jensen T.H. Larsen T.E. Martinussen T.J.H. Røtterud |
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.08.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 2 - Atomer og molekyler Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
Tirsdag 17.08.2021 |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 1 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 18.08.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 19.08.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
10:15-12:00 | NFH D-112 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 1 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
|
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 2 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 20.08.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 2 Atomer og molekyler Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.08.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 3 Støkiometri og reaksjonsligninger (del 1 av 2) Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot M. Ingebrigtsen |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
Tirsdag 24.08.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 3 Støkiometri og reaksjonsligninger (del 2 av 2) Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot M. Ingebrigtsen |
15:00-19:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 2 (sosial samling) |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
||
16:15-18:00 | NFH A-272 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 3 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 25.08.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 26.08.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | NFH A-272 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 4 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Fredag 27.08.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 3 Støkiometri og reaksjonsligninger Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.08.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 4 - Kjemiske reaksjoner Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
Tirsdag 31.08.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for mestringsprøve 1 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
Onsdag 01.09.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 02.09.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Pettersen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
Fredag 03.09.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 4 Kjemiske reaksjoner Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.09.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 5+6 Gasser og Termokjemi Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
Onsdag 08.09.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 09.09.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
10:15-12:15 | NFH A-272 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 3 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
|
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
Fredag 10.09.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 5+6 Gasser og termokjemi Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.09.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 7+8 Orbitaler og elektroner Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 14.09.2021 |
10:15-12:15 | NFH A-272 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 4 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 9 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Onsdag 15.09.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 16.09.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 10 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 17.09.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 7+8 Orbitaler og elektroner Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.09.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 9 - Kjemiske bindinger Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 21.09.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for mestringsprøve 2 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 11 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Onsdag 22.09.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 23.09.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 12 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 24.09.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 9 Kjemiske bindinger Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.09.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 10+11 Molekylstruktur Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 28.09.2021 |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 13 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 29.09.2021 |
08:15-16:00 | FPARK B184 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin LAB - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Christensen M. Cooper |
12:15-16:00 | FPARK B281 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin LAB/Rapporthjelp - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Christensen S.R. Hansen |
|
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
|
Torsdag 30.09.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 14 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 01.10.2021 |
10:15-12:15 | NFH D-112 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 5 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
|
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 10+11 Molekylstruktur Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.10.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 12+13 Intermolekylære krefter Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 05.10.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for innlevering 2 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 15 (AVLYST) |
|||
Onsdag 06.10.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
16:15-21:30 | NFH E-101 |
TP-PROGRAM | IMA-FISKEH Akvamedisinkveld for alle kull med faglig og sosialt innhold - påmelding kommer (det blir også pizza og minigolf på Storgata Camping!) |
H.F. Ellingseter I. Jensen T.H. Larsen |
|
Torsdag 07.10.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 16 (AVLYST) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 08.10.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 12+13 Intermolekylære krefter Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.10.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 16 Kinetikk (del 1 av 2) Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 12.10.2021 |
10:15-12:15 | NFH A-272 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 6 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 16 Kinetikk (del 2 av 2) Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
|
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 17 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Onsdag 13.10.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 14.10.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 18 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 15.10.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 16 Kinetikk Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.10.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 17 Likevekt Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 19.10.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for mestringsprøve 3 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 19 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Onsdag 20.10.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 21.10.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 20 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 22.10.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 17 Likevekt Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.10.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 18 Syrer og baser Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 26.10.2021 |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 21 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 27.10.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 28.10.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
S.R. Hansen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 22 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 29.10.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 18 Syrer og baser Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 01.11.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 19 Ioniske likevekter Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-21 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-22 Fiskerifag | ||
12:15-14:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-25 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.213 |
FIL-0700-1 | F-23 Fiskerifag | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.217 |
FIL-0700-1 | F-24 Fiskerifag - ventegruppe | ||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.221 |
FIL-0700-1 | F-26 Fiskerifag | ||
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 02.11.2021 |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 23 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 03.11.2021 |
08:15-16:00 | FPARK B184 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin LAB - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Christensen M. Cooper G. Gerez |
12:15-16:00 | FPARK B281 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin LAB/Rapporthjelp - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Christensen G. Gerez |
|
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
|
Torsdag 04.11.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Pettersen |
10:15-12:15 | NFH D-112 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 7 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
|
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 24 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 05.11.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 19 Ioniske likevekter Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.11.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 20 Termodynamikk Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 09.11.2021 |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 25 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
|
Onsdag 10.11.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 11.11.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Pettersen |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 26 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 12.11.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 20 Termodynamikk Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.11.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Kap 21 Redoksreaksjoner og elektrokjemi Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 16.11.2021 |
14:15-15:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for mestringsprøve 4 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 27 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Onsdag 17.11.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 18.11.2021 |
08:15-10:00 | REALF B203 |
KJE-1001-1 | Gr. 7: Akvamedisin Seminar - Gr. 7: Akvamedisin |
M. Pettersen |
10:15-12:15 | NFH D-112 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 8 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
|
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
16:15-18:00 | TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Matteboost NFH for kull 2021 - 28 (Møt på NFH D-109/D-111) |
I.W. Eskeland J.O. Jensen M.A. Jordbru |
||
Fredag 19.11.2021 |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
14:15-16:00 | REALF A036 |
KJE-1001-1 | Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper Seminar - Kap 21 Redoksreaksjoner og elektrokjemi Seminar - Gr. 15: Kun for studenter i risikogrupper. Undervisning i Zoom - studenter skal IKKE møte fysisk på rom A036 Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
J.A. Kosonen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.11.2021 |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Repetisjon for eksamen Zoom-lenk: https://uit.zoom.us/j/67161578697 |
M. Beerepoot |
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen J. Landrø |
|
Tirsdag 23.11.2021 |
10:15-12:15 | NFH D-110 |
TP-KULL | IMA-FISKEH-2021-HØST Mentortime 9 |
M. Haugvaldstad T.J.H. Røtterud |
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning Uke 47 (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
|
Onsdag 24.11.2021 |
13:15-16:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Torsdag 25.11.2021 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 - A | |
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 - A | ||
14:15-16:00 | MAT-0001-1 | Gruppe 1 - D - Digital gruppe | |||
Fredag 26.11.2021 |
08:15-16:00 | FPARK B184 |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Oppsamlingsdag lab (for de som har fravær i ordinær lab) |
M. Cooper J.A. Kosonen |
12:15-16:00 | FPARK B281 |
KJE-1001-1 | Fellesundervisning Oppsamlingsdag lab/rapporthjelp (for de som har fravær i ordinær lab) |
G. Gerez |
|
12:15-14:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning Uke 47 (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 29.11.2021 |
16:15-18:00 | REALF A010 REALF A036 |
KJE-1001-1 | Kjemi boost | M.A.L. Johansen |
Onsdag 01.12.2021 |
13:15-15:00 | REALF B302 |
MAT-0001-1 | Forelesning Uke 48 (opptak med direktesending - studenter skal ikke møte på forelesning) Opptak+live |
T. Johnsen |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.12.2021 |
09:00-12:00 | KJE-1001 | Skriftlig prøve Skriftlig prøve |