Skip to main content
Uke
Velg ny studentsett

Timeplan 2022 Høst - studentsett B-FISK FHV - høst - semester 1

Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
1 Velkommen til fiskeri- og havbruksvitenskap
J.P. Johnsen
I.H. Lien
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.836-AUD2
FSK-1101-1 Forelesning
Forkurs del 1
2 Forkurs del 1
M.J. Walquist
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Velkommen til kjemifaget
1 velkommen til kjemifaget
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H6 6.303-AUD3
FSK-1101-1 Forelesning
Forkurs del 2
3 Forkurs del 2
M.J. Walquist
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MH U6.A6AUD6
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
Velkommen til Norges fiskerihøgskole bachelorkull 2022
C. Backer
E-S.I. Edholm
P. Holm
I. Jensen
J.P. Johnsen
M.A. Jordbru
T.K. Kufaas
T.H. Larsen
M. Sogn-Grundvåg
K. Stensvåg
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1102-1 Forelesning
1 Velkommen til matematikk og metode
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1102-1 Forelesning
2
A. Eide
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
Velkommen til fiskeri- og havbruksvitenskap - møt mentorer, studiekonsulent og studieprogramleder
C. Backer
J.P. Johnsen
M.A. Jordbru
T.K. Kufaas
T.H. Larsen
M. Sogn-Grundvåg
     
15:00        
16:00          
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 1
1

Atomenes oppbygning, periodesystemet, grunnstoffene og kjemiskebindinger

Kapittel 1 og 2

M.J. Walquist
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
2
J.P. Johnsen
   
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Atomenes oppbygning, periodesystemet, grunnstoffene og kjemiskebindinger
4

Kapittel 1 og 2

M.J. Walquist
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
     
15:00      
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 2
2

Reaksjonslikninger og støkiometri

Kapittel 3

H. Bjerknes
M.J. Walquist
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
3
J.P. Johnsen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Reaksjonslikninger og støkiometri
5

Kapittel 3

M.J. Walquist
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MENTORTIME FHV
C. Backer
M.A. Jordbru
T.K. Kufaas
   
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 3
3

Løsninger

Kapittel 7

H. Bjerknes
M.J. Walquist
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
4
J.P. Johnsen
 
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
FSK-1101-1 Forelesning
Løsninger
6

Kapittel 7

M.J. Walquist
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
FSK-1101-1 Forelesning
Labforelesning 1
7 labforelesning 1

OBS! Obligatorisk

M.J. Walquist
 
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1102-1 Forelesning
3
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-309
FSK-1101-1 LAB nr 1
Lab 1
1

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-309
FSK-1101-1 LAB nr 1
Lab 1
2

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
15:00-18:00 NFH E-101-SAUD
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MENTORTIME FHV
C. Backer
M.A. Jordbru
T.K. Kufaas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-309
FSK-1101-1 LAB nr 1
Lab 1
3

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
5
J.P. Johnsen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1102-1 Seminar gr 1
1
A. Eide
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 2
1
A. Eide
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
 
15:00  
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00    
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1102-1 Forelesning
4
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
FSK-1100-1 Ekskursjon
DAG 1
J.P. Johnsen
T.H. Larsen
I.H. Lien
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
FSK-1100-1 Ekskursjon
DAG 2
J.P. Johnsen
T.H. Larsen
I.H. Lien
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
FSK-1100-1 Ekskursjon
DAG 3
J.P. Johnsen
T.H. Larsen
I.H. Lien
 
09:00  
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
 
15:00  
16:00          
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1102-1 Forelesning
5
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
FSK-1102-1 Seminar gr 1
2
A. Eide
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 4
4

Likevekt

Kapittel 8

H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
3
A. Eide
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
6
J.P. Johnsen
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
FSK-1102-1 Seminar gr 2
2
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1102-1 Seminar gr 2
3
A. Eide
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
FSK-1101-1 Forelesning
Likevekt
8

Kapittel 8

M.J. Walquist
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
     
15:00      
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 5
5

Syre, base og buffer

Kapittel 9

H. Bjerknes
M.J. Walquist
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
7
J.P. Johnsen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Syre, base og buffer
9

Kapittel 9

M.J. Walquist
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A5AUD5
FSK-1102-1 Forelesning
7
A. Eide
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-272
FSK-1102-1 Seminar gr 1
4
A. Eide
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
FSK-1102-1 Forelesning
6
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-272
FSK-1102-1 Seminar gr 2
4
A. Eide
 
15:00  
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 41
Uke
41
Mandag
10.10.2022
Tirsdag
11.10.2022
Onsdag
12.10.2022
Torsdag
13.10.2022
Fredag
14.10.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U6.A2AUD2
FSK-1101-1 Forelesning
Labforelesning 2
10 lab 2

OBS! Obligatorisk

M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-307
FSK-1101-1 LAB nr 2
Lab 2
1

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-307
FSK-1101-1 LAB nr 2
Lab 2
2

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-307
FSK-1101-1 LAB nr 2
Lab 2
3

OBS! Obligatorisk

Gruppefordeling og tidspunkt for oppmøte legges i Canvas

T.F. Aune
K. Berg
H. Bjerknes
C. Sivertsen
M.J. Walquist
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
8
J.P. Johnsen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0101
FSK-1102-1 Forelesning
8
A. Eide
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
 
15:00  
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
6
A. Eide
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
9
J.P. Johnsen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
5
A. Eide
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1102-1 Seminar gr 2
6
A. Eide
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
FSK-1102-1 Seminar gr 2
5
A. Eide
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1102-1 Forelesning
9
A. Eide
     
15:00      
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
     
17:00        
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
7
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 6
6

Aggregattilstander og gasslover

Kapittel 6

H. Bjerknes
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
8
A. Eide
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
10
J.P. Johnsen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Aggregattilstander og gasslovene
11

Kapittel 6

M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-272
FSK-1102-1 Seminar gr 2
7
A. Eide
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1102-1 Seminar gr 2
8
A. Eide
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1102-1 Forelesning
10
A. Eide
   
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 44
Uke
44
Mandag
31.10.2022
Tirsdag
01.11.2022
Onsdag
02.11.2022
Torsdag
03.11.2022
Fredag
04.11.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 7
7

Redoksreaksjoner og elektrokjemi

Kapittel 4 og 10

H. Bjerknes
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
9
A. Eide
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
11
J.P. Johnsen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Redoksreaksjoner og elektrokjemi
12

Kapittel 4 og 10

M.J. Walquist
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1102-1 Seminar gr 2
9
A. Eide
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1102-1 Forelesning
11
A. Eide
   
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 8
8

Organisk kjemi og nomenklatur

Kapittel 21

H. Bjerknes
M.J. Walquist
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-109
FSK-1102-1 Seminar gr 1
10
A. Eide
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 NFH B-064-SIMFISH
FSK-1100-1 Undervisningsseminar
12
J.P. Johnsen
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-270
FSK-1102-1 Seminar gr 2
10
A. Eide
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-21 Fiskerifag
12:15-14:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-22 Fiskerifag
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
FIL-0700-1 F-23 Fiskerifag
14:15-16:00 TEO-H1 1.217
FIL-0700-1 F-24 Fiskerifag - ventegruppe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
Navnsetting og organisk kjemi
13

Kapittel 5 og 11

M.J. Walquist
   
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
 
17:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
Lørdag
19.11.2022
Søndag
20.11.2022
00:00      
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
16:15-18:00 NFH D-110
NFH D-111
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
01:00      
02:00      
03:00      
04:00      
05:00      
06:00      
07:00      
08:00      
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-23:59
09:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
10:00    
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-13:00
13:00-13:00
FIL-0700 Oppgave (WISEFLOW)
Oppgave
13:00-13:00
FIL-0700 Oppgave - Harstad (WISEFLOW)
Oppgave - Harstad
14:00    
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-112
TP-KULL B-FISK-2022-HØST
MATTE- og KJEMIBOOST
L.K. Bolsø
J.O. Jensen
M.A. Jordbru
J.I. Knutsen
17:00  
18:00    
19:00    
20:00    
21:00    
22:00    
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
Lørdag
26.11.2022
Søndag
27.11.2022
00:00
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 48
Uke
48
Mandag
28.11.2022
Tirsdag
29.11.2022
Onsdag
30.11.2022
Torsdag
01.12.2022
Fredag
02.12.2022
00:00
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-14:00
00:00-14:00
FSK-1100 Hjemmeeksamen (WISEFLOW)
Hjemmeeksamen
   
01:00    
02:00    
03:00    
04:00    
05:00    
06:00    
07:00    
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 10
10 oppsummering

Oppsummeringsseminar

M.J. Walquist
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-111
FSK-1101-1 Seminar
Seminar 9
9 Prøveeksamen

Prøveeksamen

M. Skipperud Skarpeid
M.J. Walquist
13:00
14:00  
15:00    
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
FSK-1101 Skriftlig skoleeksamen (WISEFLOW)
Skriftlig skoleeksamen
   
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
FSK-1101-1 Forelesning
14 oppsummering
M.J. Walquist
11:00      
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for B-FISK FHV - høst - semester 1 i uke 50
Uke
50
Mandag
12.12.2022
Tirsdag
13.12.2022
Onsdag
14.12.2022
Torsdag
15.12.2022
Fredag
16.12.2022
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00
FSK-1102 Skriftlig skoleeksamen (WISEFLOW)
Skriftlig skoleeksamen
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00